Вила Романа

Elenite, Бугарија – ID P411
од 44 Евра За ден
advert.person_size
6 hosté
advert.beds
6 lůžka
3× брачен кревет,2× дополнителен кревет
balcony Балкон
terrace Тераса
pool_count базен
wifi интернет
aircondition клима уред
washer машина за алишта
kitchen_full комплетно опремена кујна
bath када
shower туш кабина
tv телевизор
vacuum правосмукалка
grill скара

Станот се наоѓа во затворен, чуван и одржуван простор опкружен со шуми, на приближно 600 метри од морето. Во комплексот има мала продавница, базен, лежалки покрај базенот, тениско игралиште и капацитети за вежбање. Во близина (но надвор од просториите) супермаркет, пекара, неколку ресторани, бистроа, барови...

Постелнина, крпи, сапун, тоалетна хартија, вклучена енергија.

Тековна температура на водата:

www.seatemperatures.net

Во цената не е вклучен превоз од и до аеродром, крпи за плажа, такса за финално чистење.

На барање, може да се организира превоз (од Бургас околу 40 евра/1 пат, возачите се платени).

Можете исто така да резервирате автомобил што ние ќе го обезбедиме.

Опис на станот

Се издава стан за 6 лица во 3 спални соби. (Може да се користат 2 дополнителни кревети)

Спални, соби и санитарни јазли:

На првиот кат, 2 спални соби (2x брачни кревети), 2 купатила со WC, на приземје дневна со кујна и трпезариска маса, 1 спална соба (1x брачен кревет) и бања со WC.

Станот е комплетно опремен со машина за перење. Кујната има фрижидер, садови, шпорет, микробранова печка, котел, тостер.

Во дневната соба има телевизор. Станот има Wi-Fi со интернет конекција.

Независна клима во индивидуални спални соби.

Достапна е и тераса со градинарски мебел.

Екскурзии, атракции, забава

Влез на море, чист песок, постепен, многу погоден за деца, нуркање. Можете да одите и на карпести плажи каде што имате целосна приватност.

Елените но и околните дестинации на Св. Влас, а особено Сончевиот брег, нуди секакви водени атракции - изнајмување чамци, џет скии, возење банани и падобрани, крстарења за разгледување на знаменитости итн. Делфинариумот во Варна, блискиот воден парк или бањите со кал се исто така одлични за патување . Историскиот град (УНЕСКО) - Стариот Несебар е оддалечен само 18 километри.

Резервирај термин

Месечен ценник

Јануари 44 Евра За ден
Февруари 44 Евра За ден
Март 44 Евра За ден
Април 44 Евра За ден
Мај 55 Евра За ден
Јуни 77 Евра За ден
Јули 94 Евра За ден
Август 94 Евра За ден
Септември 77 Евра За ден
Октомври 55 Евра За ден
Ноември 55 Евра За ден
Декември 55 Евра За ден
Продавница
620 m
Доктор
4 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
280 m
Бар
530 m
Училиште/градинка
4 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00