Уникатна куќа по одлична цена, La Nucía, Шпанија

La Nucía, Шпанија – ID 6132
408,000 Евра
Површина 1637 m2
Достапно 5+кк
Море 4 600 m
Состојба Готово

Ви нудиме вила со 4 спални соби три двокреветни и една единечна, 2 бањи, голема кујна, можност за проширување скоро сите соби, клима, куќата е на еден кат и има плац од 1.637 м2 , затворена гаража и приватен базен изграден пред неколку години, куќа со мрежи против комарци, шанкови. Куќата е на многу добра локација, до супермаркет La Nucia Mas y Mas, аптека, блиску до училиште, автобуска постојка и шопинг зона. Земјиштето на куќата е урбано и на него можете да изградите уште еден кат или да изградите 4 полу-самостојни куќи. одлична цена; многу добра инвестиција!! Не двоумете се да не контактирате и да договорите необврзувачки состанок.

број на спратови
1
Достапно
5+кк
Површина
1637 m2
Плац
1637 m2
Корисна површина
116 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
136 m2
Паркинг
Да
Продавница
350 m
Доктор
340 m
Кафетерија
350 m
Ресторант
200 m
Бар
300 m
Училиште/градинка
700 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00