Стан во комплексот Summer Breeze

Nesebar, Бугарија – ID P166
од 44 Евра За ден
advert.person_size
2 hosté
advert.beds
2 lůžka
1× брачен кревет,1× дополнителен кревет
balcony Балкон
pool_count базен
wifi интернет
aircondition клима уред
kitchen_full комплетно опремена кујна
shower туш кабина
lift лифт

Студио Summer breeze на Сончевиот брег се наоѓа на 5-ти кат и има поглед на базен. Се состои од дневна соба со 2 кревети, софа и опремена кујна, тоалет и бања. Во студиото се достапни ќебиња, перници и чаршафи. Комплексот се наоѓа на мирна локација, на 600 m од плажа, недалеку од супермаркет Младост. Комплексот обезбедува 24-часовно обезбедување и други услуги. Сончевиот брег со својата плажа долга 8 километри не само што е идеално место за одмор, туку поради својата локација е место и за службени патувања во околината - Несебар, Созопол, Бургас, Бјала, Варна, Истанбул, итн.

Минимален период на изнајмување 5 дена.

Дополнителна такса за чистење од 20 € еднократно

Можност за перење алишта, по договор, 5 € / 1 перење

Студио Летен ветре на Сончев Брег befindet sich im 5. Stock und mit Blick auf den Pool. Es besteht aus einem Wohnzimmer mit 2 Bedten, einem Sofa und einer aussätteten Küchenecke, WC und Bad. Нашето студио располага со постелнина, ќебиња и перници. Der Komplex befindet sich an einem ruhigen Ort, 600 m vom Strand entfernt, nicht weit vom Supermarket Mladost und bietet 24 Stunden Bewachung. Комплексот нуди 24-часовно обезбедување и други услуги. Сончевиот брег со својата плажа долга 8 километри не само што е идеално место за вашиот одмор, туку поради својата локација е место и за прекрасни екскурзии во околината - Несебар, Созопол, Бургас, Бјала, Варна, Истанбул итн.

Mindestmietdauer 5 Tage.

Дополнителна такса за чистење 20 €

Möglichkeit des Wäschewaschens, по договор, 5 €

Резервирај термин

Месечен ценник

Јануари 44 Евра За ден
Февруари 44 Евра За ден
Март 45 Евра За ден
Април 47 Евра За ден
Мај 53 Евра За ден
Јуни 54 Евра За ден
Јули 54 Евра За ден
Август 54 Евра За ден
Септември 53 Евра За ден
Октомври 47 Евра За ден
Ноември 45 Евра За ден
Декември 44 Евра За ден
Продавница
290 m
Доктор
1 km
Кафетерија
370 m
Ресторант
190 m
Бар
70 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00