Стан со поглед на море и 100 m од него, Pilar de La Horadada, Шпанија

Pilar de La Horadada, Шпанија – ID 10106
250,000 Евра
Површина 58 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/3
Море 100 m
Состојба Готово

Нудиме стан со поглед на море. Модерна зграда со само 13 апартмани на 100 метри од плажата во Торе де ла Хорадада. Апартмани со 2 или 3 спални соби на приземје, на средина или на поткровје. Пентхаусите имаат свој солариум. Тераси со страничен поглед на море. Сите апартмани имаат паркинг место вклучено во цената, а некои апартмани имаат и магацин. Ла Торе е област во Пилар де ла Хорадада, лоцирана покрај Средоземното Море, јужно од Коста Бланка. Има широк спектар на ресторани и услуги кои остануваат отворени во текот на целата година. неколку терени за голф и трговски центри Дос Марез и булеварот Ла Зенија на околу 15 километри. На неговиот брег долг 3 километри наоѓаме пристаниште и неколку плажи и заливи, од кои четири се означени со сино знаме.

Спрат
1
број на спратови
3
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
58 m2
Корисна површина
60 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
110 m
Доктор
150 m
Кафетерија
270 m
Ресторант
70 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
430 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00