стан 2 kk Бјала

Byala, Бугарија – ID P4
од 110 Евра За ден

Резервирај термин

Месечен ценник

Јануари 110 Евра За ден
Февруари 110 Евра За ден
Март 110 Евра За ден
Април 110 Евра За ден
Мај 110 Евра За ден
Јуни 110 Евра За ден
Јули 110 Евра За ден
Август 110 Евра За ден
Септември 110 Евра За ден
Октомври 110 Евра За ден
Ноември 110 Евра За ден
Декември 110 Евра За ден
Продавница
460 m
Доктор
880 m
Кафетерија
4 km
Ресторант
20 m
Бар
340 m
Училиште/градинка
770 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00