Се издава стан, 1 соба со поглед на море, на 50 m од плажа

Byala, Бугарија – ID P41
од 61 Евра За ден
advert.person_size
2 hosté
advert.beds
2 lůžka
1× брачен кревет

Ви нудиме убав, простран стан за изнајмување со површина од 1 соба со димензии 79,48 м Се наоѓа на приземје од петкатен приватен комплекс со лифт, во градот Бјала, Бугарија. Има влезен хол, дневна соба со кујна, бања со тоалет и голем балкон со панорамски поглед на морето! Одличен имот по одлична цена! Препорачуваме!

Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според фотографиите. Стан и мебел во одлична состојба.

Комплексот во кој се наоѓа станот се наоѓа на самиот брег на морето и нуди уникатен поглед, богата опрема и удобна атмосфера. Оддалеченоста од плажата е само 50 метри. Мирна област со девствена природа и кристално чисто море. Стан погоден за издавање и користење преку целата година. Комплексот е дизајниран со користење на најнови градежни технологии кои ги исполнуваат сите регулаторни барања. Целта е да се вклопи што повеќе со ексклузивната природа на градот Бјала и неговата околина. Од комплексот има директен пристап до плажата, каде има ресторан и воден тобоган. Клиентите на комплексот можат да користат:

• два отворени базени (од кои едниот има детски дел)

• детско игралиште со белведер

• внатрешна теретана и надворешна опрема

• соба за игри со билијард, пикадо, пинг-понг, фудбал на маса, бадминтон

• паркинг

• соба за состаноци

Тивкото одморалиште се наоѓа во центарот на бугарското крајбрежје, има 2.500 жители и е мирна оаза за летен одмор или целогодишно живеење. Плажата Бјала е една од најчистите во Црното Море. Тоа е затоа што се наоѓа доволно далеку од големите административни градови Варна (50 км) и Бургас (70 км).

Резервирај термин

Месечен ценник

Јануари 61 Евра За ден
Февруари 61 Евра За ден
Март 61 Евра За ден
Април 61 Евра За ден
Мај 61 Евра За ден
Јуни 61 Евра За ден
Јули 61 Евра За ден
Август 61 Евра За ден
Септември 61 Евра За ден
Октомври 61 Евра За ден
Ноември 61 Евра За ден
Декември 61 Евра За ден
Продавница
1 km
Доктор
1 km
Кафетерија
4 km
Ресторант
230 m
Бар
60 m
Училиште/градинка
600 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00