Реновиран 3+1 со поглед на море, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6087
125,000 Евра
Површина 65 m2
Достапно 3+1
Спрат 9/12
Море 600 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Ви носиме одлична можност, апартман 3+1, со површина од 65м2, сместен на 9 кат со поглед на море во Резиденцијал Сиудад Антена. Куќата нуди затворена заедница со градини и вратар.

Прекрасен реновиран стан, наместен и опремен за вселување. Пространа тераса од 6м2.

Убава урбанизација со заеднички паркинг (паркинг) и базен.

5 минути. пешачење од плажата Леванте.

Се наоѓа многу блиску до автобуската станица, супермаркетите како што се Униде, Диа и Мас и Мас, парохиската црква - Nuestra Señora del Mar, аптека, банки, паркови, Мундо Мар, палатата Бенидорм, Акваландија, училиштето Лопе де Вега и Сера Гелада (Сиера Хелада), амбулантски и медицински центри и помошни клиники во Ринкон де Лоа, Меркадило и Меркоа, болницата Имед Леванте и многу други.

Контактирајте ме за повеќе информации.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Еден од најважните фактори при изборот на вашиот нов дом е изборот на вистинската локација за вас.

Спрат
9
број на спратови
12
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
65 m2
Корисна површина
64 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
90 m
Доктор
330 m
Кафетерија
130 m
Ресторант
20 m
Бар
40 m
Училиште/градинка
60 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00