Пространи 3 соби со прекрасен поглед на море, Вилајојоса, Шпанија

Villajoyosa, Шпанија – ID 6470
199,000 Евра
Површина 82 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/8
Море 350 m
Состојба Готово

Убави 3 соби со бања, кујна со трпезарија, дневна со тераса со поглед на море, сончева и мирна локација на 350 метри од плажа одлична. Комплекс со базен и гаража. Доколку барате мир и уживате во погледите кои ве прават да сонувате, овој стан можеби е вистинскиот избор.

Спрат
1
број на спратови
8
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
82 m2
Корисна површина
75 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Гаража
Да
Продавница
460 m
Доктор
2 km
Кафетерија
460 m
Ресторант
70 m
Бар
70 m
Училиште/градинка
520 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00