Пространи 3 соби, неколку чекори од плажа и шеталиште, највисока цена, Порто де Мазарон

Puerto de Mazarrón, Шпанија – ID 5345
85,000 Евра
Површина 65 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/2
Море 140 m
Состојба Готово

Уживајте во брегот, плажата и пешачката патека со инвестирање во овој целосно опремен стан со ниска одржување во пристаништето Мазарон! Во близина на плажата и удобностите, овој имот би направил одличен дом за изнајмување или постојан дом.

Имотот вклучува:

Пространа и светла трпезарија/дневна соба две во едно. Оваа соба има инсталирана клима за да ве лади во потоплите месеци и е опремена со високи стандарди.

Опремена кујна со многу простор за складирање и бела техника вклучени во цената.

Внатрешна тераса, пристапна преку кујна.

Две спални соби осветлени со многу природна светлина. Една спална соба содржи практична вградена гардероба.

Бања со када за да можете да се опуштите по напорниот ден.

Не пропуштајте го овој неверојатен имот!

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне во многу детали одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Специјалност на Мазарон се неговите плажи што не се од овој свет: плажата Болнуево, Плаја дел Кастелар, плажата Нарес и Плаја де Рихуете, да наведеме само неколку од местата што се протегаат на 35 километри главно недопрено крајбрежје. Ако сакате да останете активни, се нудат многу спортови на вода, како што се едрење, нуркање и риболов.

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
65 m2
Корисна површина
64 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
20 m
Доктор
110 m
Кафетерија
10 m
Ресторант
10 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
80 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00