Пространа куќа со апартмани за гости, Кампосол, Шпанија

Camposol, Шпанија – ID 6982
159,950 Евра
Површина 400 m2
Достапно Нетипичен
Море 15 000 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Неверојатна можност да купите одвоена вила со 4 спални соби со 2 големи апартмани за гости на катот.

Оваа прекрасна вила со четири спални соби со три бањи има голема парцела со доволно простор за инсталирање на сопствен базен. Вилата е многу пространа. Нуди две спални соби, бања, дневна/трпезарија и кујна на приземје и два идентични гостински апартмани на катот, секој составен од една голема спална соба со сопствена туш кабина и вградени гардероби.

Предниот двор е покриен со грмушки и дрвја. Оттука имаме пристап до предната тераса која е делумно застаклена. По влегувањето во вилата се стигнува до дневната соба со клима уред, тавански вентилатор и камин на дрва, од дневната соба има заоблен премин кон кујната. На другиот крај од салонот, друг свод ве води до две спални соби, и двете имаат вградени гардероби, вентилатори на таванот и климатизација. Има семејна бања со када.

На задната страна на оваа прекрасна одвоена вила имате тераса со прекрасен поглед на градината. Тука може да се инсталира приватен базен. Вилата се наоѓа на парцела од 400 м2, давајќи ви многу простор во кој можете да уживате во шпанското сонце. Има дрвја и површини покриени со украсни ќерамиди.

Солариумот на покривот има два апартмани за гости, и двата со туш кабини, создавајќи повеќе простор за семејството. Од тука ќе имате прекрасен поглед на далечните планини и селата.

Camposol има придобивки од два трговски центри, и двата со различни погодности од супермаркети до ресторани, пошта до здравствен центар и многу повеќе.

Camposol е 15-минутно возење од прекрасните плажи на Средоземното Море и прекрасното пристаниште Пуерто де Мазарон. Меѓународниот аеродром Мурсија (Корвера) е оддалечен помалку од 30 минути возење и само 1 час до Аликанте

број на спратови
2
Достапно
Нетипичен
Површина
400 m2
Плац
399 m2
Корисна површина
398 m2
Тераса
Да
Градежна површина
395 m2
Подрум
Да
Продавница
3 km
Доктор
1 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
3 km
Бар
440 m
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00