Пространа 4+1 веднаш на плажа, одлична локација, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6469
375,000 Евра
Површина 89 m2
Достапно 4+1
Спрат 1/7
Море 39 m
Состојба Готово

Нудиме за продажба полусамостојна куќа со три двокреветни соби, голема дневна, посебна кујна, две купатила, во зграда со паркинг места и заеднички базен, стан со поглед на море, блиску до сите услуги: супермаркети , аптеки, барови, ресторани, зградата се наоѓа веднаш на плажа. Многу е блиску до автобуската станица, супермаркетите како што се Униде, Диа и Мас и Мас, парохиската црква - Нуестра Сењора дел Мар, аптека, банки, паркови, Мундо Мар, палата Бенидорм, Акваландија, училиштето Лопе де Вега и Сера Гелада (Сиера Хелада), амбуланти и медицински центри и помошна клиника во Ринкон де Лоа, Меркадило и Меркоа, болницата Имед Леванте и многу други.

Спрат
1
број на спратови
7
Достапно
4+1
Поглед на море
Да
Површина
89 m2
Корисна површина
80 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Гаража
Да
Паркинг
Да
Продавница
80 m
Доктор
440 m
Кафетерија
130 m
Ресторант
10 m
Бар
10 m
Училиште/градинка
130 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00