Прекрасни и пространи 3 соби во прва линија, голем балкон, Керет, Албанија

Qerret, Албанија – ID 5984
122,500 Евра
Површина 82 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/5
Море 20 m
Состојба Готово

Mojenemovitostumore обезбедува комплетна услуга, од ракување со документација, преводи, правна поддршка, трансфер на енергија и последователно плаќање на оперативни такси, до изнајмување вклучувајќи трансфер од аеродром, пријавување и одјавување на гости, чистење со перење и пеглање на постелнина , рекламирање на Booking и бесплатно на веб-страницата на компанијата, управување и редовни контроли на имотот, вршиме реновирање според желбите на клиентите и доградба. Ние правиме се што им треба на нашите клиенти по преносот на сопственоста.

Огласената цена ги покрива сите трошоци поврзани со завршувањето на процесот за купување на недвижен имот, вклучувајќи правни услуги, нотарски такси (нотарски даноци, данок на трансфер) и такса за зачувување на адвокатот.

Ви нудиме прекрасно наместен 3-собен стан со потенцијал за изнајмување, во Ќерет, Албанија. Со вкупна површина од 82 м2. Се наоѓа на втор кат, во зграда со лифт. Распоредот е влезен хол, дневна соба со кујна, две спални соби, комплетно опремена бања со тоалет и балкон. Станот се продава со мебел и опрема според фотографиите. Се наоѓа во предната линија. Идеална локација во близина на продавници и ресторани.

Надоместокот за одржување е од 8 до 12 евра месечно.

Инвестирајте во земја во развој со многу поволни услови и Јадранот со прекрасни плажи како Хрватска. Сега е вистинското време. Дали сакате да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали сакате да се забавувате и да заработувате пари во исто време? Ние сме чешки с.р.о. со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Го следиме мотото - Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува. Ќе ви понудиме широк спектар на постпродажни услуги (изнајмување, одржување, реконструкција...). Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Ќерет е село сместено во централните рамнини на регионот на Западна Низина на Албанија. Тој е дел од округот Тирана. Во 2015 година стана дел од општина Каваје. Оваа област има една од најубавите плажи на јадранскиот брег.

Ако не сте избрале од сегашната понуда, не е важно. Знаеме да работиме со побарувачка и стручно ќе го најдеме вашиот стан од соништата за вас!

Спрат
2
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Површина
82 m2
Корисна површина
82 m2
Балкон
Да
Продавница
270 m
Доктор
6 km
Кафетерија
420 m
Ресторант
250 m
Бар
340 m
Училиште/градинка
820 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00