Прекрасна вила со 4 спални соби со приватен базен, Кампосол, Шпанија

Camposol, Шпанија – ID 9702
219,995 Евра
Површина 700 m2
Достапно 4+кк
Море 15 000 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Не ја пропуштајте оваа прекрасна, добро одржувана вила во стилот на Цибелес со 4 спални соби во мирна област на Кампосол.

Сместена на аголна парцела од 700м2, оваа вила може да се пофали со прекрасна надворешност, додека ви дава многу простор за дизајнирање на градината од вашите соништа. Уживајте во грмушките, дрвјата и светлите ќерамиди што го красат овој надворешен простор со ниска потреба од одржување. Ако сакате да се опуштите на сонце, стапнете низ портата во задната градина. Овде ќе најдете простран базен, идеален за одмор на шпанското сонце. Во куќата ќе најдете и голема веранда со покрив. Овој простор може да се пренамени во конзерваториум доколку е заинтересиран.

Внатрешноста на имотот вклучува:

Голема, пространа дневна соба која обезбедува многу природна светлина со своите три прозорци. Има и камин, тавански вентилатор и единица за климатизација, за да се чувствувате удобно во текот на целата година.

До дневната соба се трпезаријата и кујната, до која се пристапува преку романтичен свод.

До терасата на покривот со пергола се пристапува по скали од кујната и оваа прекрасна локација нуди панорамски поглед на далечните планини.

Три спални соби водат од дневната соба. Сите спални соби имаат вградени гардероби, а главната спална соба има сопствена бања. Третата спална соба има пристап до прекрасна асфалтирана тераса. Има и втора бања.

4 коли можат да се паркираат на патеката покрај куќата.

Кампосол, кој се наоѓа на Коста Калида, е идилична населба во Мурсија, Шпанија, опкружена со планини и прекрасни погледи на селата, терен за голф и два трговски центри. Околината може да се пофали со низа објекти како што се разни супермаркети, продавници, ветеринари, оптичари, фризери, стоматолози, банки, пошти, барови и ресторани, вклучувајќи голем број ресторани. Camposol е исто така само 30 минути возење од Националниот аеродром Мурсија и 1 час возење од аеродромот Аликанте.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

број на спратови
1
Достапно
4+кк
Површина
700 m2
Плац
701 m2
Корисна површина
700 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
699 m2
Паркинг
Да
Продавница
3 km
Доктор
2 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
3 km
Бар
3 km
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00