Прекрасен, светол стан со 3 спални соби, Мазарон, Шпанија

Puerto de Mazarrón, Шпанија – ID 5472
89,995 Евра
Површина 72 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/2
Море 1 300 m
Состојба Готово

Ви го нудиме овој комплетно наместен стан во центарот на градот со две спални соби и бања со мали барања за одржување. Станот се наоѓа на непосредна близина на барови, ресторани и блиску до локалните плажи, што го прави идеална локација. Главната обезбедена влезна врата води до заеднички влезен хол со скали кои водат до станот. Во станот се влегува преку влезната врата што води во ходникот што води во пространа светлина и воздушеста дневна/трпезарија со врати од внатрешен двор што се отвораат на голем балкон со поглед на локалното подрачје и далечните планини идеални за вечера под отворено небо или релаксација и уживање во Медитерански стил на живот. Бар за појадок го дели салонот од кујната со отворен план со голем број ѕидни и основни плакари и многу работни површини. Има и фрижидер замрзнувач, електрична печка со плинска плоча и микробранова печка. Надвор од главниот ходник е практична помошна просторија која е опремена со машина за перење и е идеална за складирање, а во неа се наоѓа и котелот. Бањата се состои од када, тоалет на ниско ниво, биде и леген со огледало. Две спални соби со добра големина водат од дневната соба, двете се двокреветни соби со вградени гардероби. Главната спална соба има балкон Јулија и тавански вентилатор. Ова е идеален имот за изнајмување или брава за одмор или главна резиденција. Само чека да ставиш свој печат. Заливот Мазарон е идеален за луѓе кои сакаат спортови на вода и многу повеќе, како што се едрење, риболов или нуркање. Мазарон е една од традиционалните дестинации за сонце и плажа во регионот на Мурсија, кој има повеќе од 35 километри крајбрежје, од кои голем дел е недопрен. Голем број плажи во заливот Мазарон се наградени со сино знаме благодарение на квалитетот на капењето и услугите. Затоа, плажите и дестинациите на приморскиот град Пуерто де Мазарон се идеално место за да го поминете вашиот одмор.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
72 m2
Корисна површина
72 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
50 m
Доктор
460 m
Кафетерија
120 m
Ресторант
120 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
100 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00