Прекрасен стан за изнајмување, одлична цена за ноќевање!

Sunny Beach, Бугарија – ID P37
од 44 Евра За ден
advert.person_size
2 hosté
advert.beds
2 lůžka
1× брачен кревет
balcony Балкон
wifi интернет
aircondition клима уред
washer машина за алишта
kitchen_full комплетно опремена кујна
shower туш кабина
tv телевизор
lift лифт
bar бар
restaurant ресторант

Се издава под следните услови:

минималниот период на изнајмување мора да биде 7 дена.

Апартхотел Гранд Камелија се наоѓа на само 5 минути пешачење од песочната плажа и Action Aquapark на Сончевата плажа. Хотелот се наоѓа околу 2 базени. Има бар покрај базен и ресторан кој служи бугарска кујна.

Апартхотел Гранд Камелија располага со сместувачки единици со балкон, кабловска телевизија и клима уред. На кујна е опремена со микробранова печка, котел и шпорет. Приватниот бања има туш и бесплатни тоалети.

На лице место има детско игралиште и летна тераса.

Раздвижениот центар на Сончев Брег е на само 200 метри од хотелот, додека урнатините на историскиот центар на Несебар се на 3 минути возење.

Локалната автобуска станица и супермаркет се само 100 метри.

Најпопуларната опрема

базен

Бесплатен паркинг

Семејни соби

Трансфер на аеродром

WiFi

Ресторан

Бар

Резервирај термин

Месечен ценник

Јануари 44 Евра За ден
Февруари 44 Евра За ден
Март 44 Евра За ден
Април 44 Евра За ден
Мај 44 Евра За ден
Јуни 44 Евра За ден
Јули 44 Евра За ден
Август 44 Евра За ден
Септември 44 Евра За ден
Октомври 44 Евра За ден
Ноември 44 Евра За ден
Декември 44 Евра За ден
Продавница
180 m
Доктор
710 m
Кафетерија
330 m
Ресторант
90 m
Бар
90 m
Училиште/градинка
490 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00