Прекрасен пентхаус блиску до плажата, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 10096
329,900 Евра
Површина 160 m2
Достапно 5+кк
Море 196 m
Состојба Готово

Ви нудиме пентхаус кој има пространи соби и е добро реновиран пред неколку години. Распоред: дневна, застаклена тераса, кујна со помошна соба, 4 спални соби, балкон, 2 бањи. АА топло-ладно низ целата куќа. Паркет под. Греење со електрични радијатори. Гаражна кабина 15 м2 е вклучена во цената. Затворена урбанизација со базен, градини и паркинг. Куќата ја има најбараната локација во Бенидорм - зоната Леванте, многу блиску до Плаза Триангулар и плажата Леванте.

број на спратови
2
Достапно
5+кк
Поглед на море
Да
Површина
160 m2
Плац
136 m2
Корисна површина
136 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Гаража
Да
Базен
Да
Градежна површина
160 m2
Паркинг
Да
Продавница
220 m
Доктор
150 m
Кафетерија
120 m
Ресторант
50 m
Бар
50 m
Училиште/градинка
220 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00