Одлични 4 соби, со рута и поглед на море, Исла Плана

Isla Plana, Шпанија – ID 5195
169,000 Евра
Површина 74 m2
Достапно 4+кк
Спрат 2/3
Состојба Готово

Фантастична можност да уживате на брегот со овој стилски, квалитетно изграден стан со одличен мебел. Овој стан ви дава можност да уживате во мир и релаксација бидејќи се наоѓа во затворен комплекс каде што можете да уживате во заеднички базен и топла када, уредени градини и поглед на море.

Ова е имот со малку одржување со 3 спални соби со големи вградени гардероби и 1 туш кабина. Кујната е отворена и опремена со гранитни работни плочи и електрични апарати. Има доволно простор за паркирање на автомобилот, клима во сите соби, двојно застаклување и од дневната соба имате пристап до голема тераса со прекрасен поглед, за да можете да уживате во летните вечери со поглед на море!

Имотот има и голема приватна тераса на покривот со квалитетен двор мебел. Сопственикот ја има застаклена перголата од тули, така што е убаво топло место за одмор за да можете да уживате во фантастичниот поглед на морето и планината.

Овој имот ви нуди целосна гаранција за квалитетен живот за вас и вашето семејство, сместен во прекрасна област наречена Mojon Hills Resort, на само неколку минути од плажата Исла Плана и заливот Мазарón.

Исла Плана е позната како граница помеѓу Картагена и Заливот Мазаро. Може да се ужива во неговите природни урбани плажи и заливи, како и термалните бањи во областа, познати како „Марана“ прогласени за културен интерес. Исла Плана е магично место и одлично за стручно нуркање во пештера во Куева дел Агуа.

Mazarrón е една од традиционалните дестинации за сонце и плажа во регионот на Мурсија со повеќе од 35 километри крајбрежје, од кои повеќето се недопрени. Бројните плажи на заливот Мазарó n се наградени со сино знаме благодарение на квалитетот на бањите и услугите.

Селото Исла Плана лежи во заливот Мазарон и е само пет минути од Пуерто де Мазарон, кој нуди мал избор на продавници, барови и ресторани. Областа е добро опремена за нуркање и нуркање благодарение на бистрите, сини води на Средоземното Море.

Исла Плана е 40 минути од аеродромот во Мурсија и 90 минути од Аликанте

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне во многу детали одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Спрат
2
број на спратови
3
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
74 m2
Корисна површина
65 m2
Тераса
Да

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00