Одлични 4 соби со базен, камин и гаража, Кампосол

Camposol, Шпанија – ID 9693
235,000 Евра
Површина 600 m2
Достапно 4+кк
Море 15 000 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Ви нудиме прекрасна куќа со 3 спални соби, 3 бањи, веранда, клима и парно. Како бонус, има прекрасна надворешна кујна со поглед на прекрасниот базен. Не ја пропуштајте оваа единствена можност!

Пристапот до вилата е релативно исправен, на само неколку чекори од градината до големиот конзерваториум, кој е идеален простор за користење преку целата година. Влезната врата води во пријатна дневна соба. Непосредно зад влезната врата е поставена практична гардероба. Големата дневна соба има камин на дрва и многу природна светлина. Свод води до трпезаријата и кујната. Кујната нуди многу работен простор и многу плакари за складирање.

Лак води од дневната соба до спалните соби. Двојната спална соба има вградени гардероби, клима и голема бања. Има и втора спална соба со вградени гардероби и клима уред. Има и бања со туш и загреана шина за пешкири.

Долу има клима, централно греење и тавански вентилатори во секоја соба.

Врата од кујната води до затворено скалило кое ве носи на првиот кат. Ова е местото каде што се наоѓа третата спална соба. Оваа двокреветна спална соба е опремена со гардероби и клима уред и има сопствена бања со када и туш. Француските врати водат до терасата на покривот. Од тука има прекрасен поглед на околните планини.

Вилата се наоѓа на аголна парцела од 600 м2 со подигнати дворски ѕидови за да се обезбеди приватност. Има многу надворешен простор, вклучувајќи прекрасен базен со апстрактна форма од 8,5x6,5 m2. Околните тераси се прекрасно поплочени за да го искористат шпанското сонце. Има и белведер за создавање сенка. Настрана е прекрасна надворешна кујна која е погодно лоцирана за базенот и белведер. Од другата страна на имотот има тоалет на отворено, што е многу практично за забава покрај базен.

Пристапот за пешаци е од предниот дел на имотот и посебна асфалтирана патека со електрични порти, гаража и пристаниште.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

Меѓународниот аеродром Мурсија (Корвера) е помалку од 30 минути возење, а аеродромот Аликанте е приближно 1 час.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
600 m2
Плац
599 m2
Корисна површина
598 m2
Тераса
Да
Гаража
Да
Базен
Да
Градежна површина
600 m2
Паркинг
Да
Продавница
3 km
Доктор
2 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
3 km
Бар
3 km
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00