Одлична вила 5 соби, базен, 3 бањи, Кампосол

Camposol, Шпанија – ID 10133
194,950 Евра
Површина 605 m2
Достапно 5+кк
Море 15 000 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Ви пренесуваме самостојна вила со 4 спални со 3 бањи сместена на парцела југозападен агол со сопствен приватен базен.

Приземјето го формира влезот во застаклената предна тераса создавајќи конзерваториум, кој моментално се користи како друга дневна соба. Оттука, скалите водат до тераса со обвивка. Зад влезната врата е мал влезен хол со вградена гардероба.

Големата дневна соба има камин и вентилатори на таванот, а сводот води до трпезаријата, а друг свод ве води до големата кујна. И основните и ѕидните ормари обезбедуваат многу простор за складирање, вклучувајќи ги сите бели производи. Задната врата води кон градините.

Исто така на приземјето и достапно од сводот што води од дневната соба има спална соба со вградени гардероби и комплетно опремена бања. Има уште две двокреветни и двокреветни спални соби со вградени гардероби и голема семејна туш кабина. Двете спални соби имаат тавански вентилатори.

На првиот кат се пристапува преку задната/кујнската врата каде што има надворешни скали кои водат до дополнителни 2 спални соби. Има многу простор за складирање обезбеден со вградени гардероби и дополнителна бања. Двете спални соби имаат француски врати кои водат на терасата каде што можете да уживате во прекрасниот поглед.

Вилата се наоѓа на аголна парцела од 605 м2 и има базен со димензии 8х4 м, кој се гледа од терасата. Имотот има уредени градини со зрели дрвја, чакал и поплочени површини, патека и доволно голема столбна плоча.

Имотот се наоѓа во тивка област во рамките на секогаш популарниот станбен Camposol Golf Development кој има корист од два трговски центри, и двата со различни локални удобности.

Camposol е само 15 минути возење од прекрасните плажи на Средоземното Море и прекрасното пристаниште Пуерто де Мазарон. Меѓународниот аеродром Мурсија (Корвера) е помалку од 30 минути возење, а Аликанте е приближно еден час.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

број на спратови
2
Достапно
5+кк
Површина
605 m2
Плац
603 m2
Корисна површина
604 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
600 m2
Паркинг
Да
Продавница
3 km
Доктор
2 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
3 km
Бар
3 km
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00