Нова вила на совршена локација, Финестрат, Шпанија

Finestrat, Шпанија – ID 10102
530,000 Евра
Површина 321 m2
Достапно 4+кк
Море 5 000 m
Состојба Готово

Ви нудиме новоградба на станбено живеење на прекрасни вили во Balcon de Finestrat. Вилите со 3 спални соби и 3 бањи се поставени на 2 спрата, со отворена кујна/трпезарија/дневна област и големи прозорци за уживање и во внатрешноста и во големите градини и приватни базени. На имотот има паркинг простор. Неговиот извонреден поглед на Средоземното Море и теренот за голф ќе ве плени и ќе ве воодушеви со уникатни и незаборавни моменти. Резиденцијата се наоѓа во Balcon de Finestrat, веднаш до два терени за голф, тематски паркови, голем трговски центар и неколку минути од плажите на Бенидорм. Финестрат се наоѓа во областа Марина Баикса на Коста Бланка, блиску до соседниот Бенидорм и на околу 40 километри од градот Аликанте и меѓународниот аеродром. Селото се наоѓа на падините на планината Пуиг Кампана и нуди прекрасен поглед на планините, брегот и Средоземното Море.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
321 m2
Плац
320 m2
Корисна површина
100 m2
Тераса
Да
Градежна површина
116 m2
Паркинг
Да
Продавница
2 km
Доктор
2 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
760 m
Бар
2 km
Училиште/градинка
410 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00