Луксузна вила 4 соби, прекрасен поглед на море, врвна опрема, Болнуево

Bolnuevo, Шпанија – ID 5202
900,000 Евра
Површина 1000 m2
Достапно 4+кк
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Одлична можност! Оваа уникатна вила зрачи со свежа модерност, поставена на позадината на културата и убавината во шпанскиот рај Болнуево. Оваа пространа вила е изградена на три ката и има двојни застаклените прозорци и порцелански подови кои зрачат со луксуз и возбуда.

Приземје:

Целосно независен стан може да работи или како сместување за пошироко семејство или како совршен начин за генерирање дополнителен приход од изнајмување.

До базенот од 15 метри може да се пристапи преку посебен стан, кој е опремен со ноќно осветлување за да создаде нежна и романтична атмосфера. Од тука можете да се опуштите и да му се восхитувате на панорамскиот поглед на локалното подрачје.

Пространа гаража од 220 m2, идеална за складирање на сите ваши возила.

На првиот кат:

Луксузна кујна од 50 м2 со остров, остава, трпезарија и посебна перална и многу кујнски апарати.

Пространа дневна која води до покриена тераса со великодушна големина, каде што можете да уживате во вечерна чаша вино и да го гледате сонцето заоѓа преку погледите што го одземаат здивот.

Главната спална соба е опремена со сопствена бања и гардероба за ваша погодност.

Втора бања.

На третиот кат:

Втор голем салон опремен со прекрасни прозори со слики и втора покриена тераса.

Прекрасна двокреветна соба.

Бања со када и туш.

Поради неговата достапност, овој кат има и потенцијал да се пренамени во приватен апартман.

Локација:

Идеално тивко приморско одморалиште, Болнуево е тивка и живописна област на Мазарон во Мурсија, Шпанија. Има многу што да се види во оваа многу барана област со голем број продавници, барови, ресторани и прекрасниот залив Пунта Бела, како и необичен варовник кој со години е недопрен од елементите. познат како Болнуево ‘рајски град’. Има и одличен камп кој нуди импресивен базен, како и детски базен и бар.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне во многу детали одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

број на спратови
3
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
1000 m2
Плац
999 m2
Корисна површина
998 m2
Тераса
Да
Гаража
Да
Базен
Да
Градежна површина
997 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
700 m
Доктор
690 m
Кафетерија
250 m
Ресторант
150 m
Бар
520 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00