куќа 4 соби, carport, голем базен, Camposol

Camposol, Шпанија – ID 5824
209,995 Евра
Површина 600 m2
Достапно 4+кк
Море 15 000 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Искористете ја можноста да играте голф во текот на целата година, благодарение на локацијата на куќата ќе уживате во топлината и неограничената можност за играње голф дури и во зимските месеци.

Нудиме на продажба прекрасна вила во стилот на Нептуно Делукс со приватен базен, плац со југозападен поглед, внатрешни скалила, скари, мрежи против комарци, алармен систем и пристаниште од тули.

Приземјето се состои од голема сенка покриена веранда, која може да биде застаклена за да создаде сончев конзерваториум. Влезната врата се отвора во влезен хол со вградена гардероба.

Влезот води до голем салон со камин, клима и централно греење на нафта. Во големата трпезарија се отвора сводна патека. Друг лак води до комплетно опремена кујна со сите апарати. Има многу шкафови за складирање и многу работен простор. Задната врата од кујната, која е модернизирана, дава пристап до градината и базенот.

На приземјето има и двокреветна спална соба со вградени гардероби, тавански вентилатор, клима и голема бања со када, достапна од сводот што води од дневната соба. Втора спална соба со двокреветни или близнаци, исто така, со вградени гардероби, тавански вентилатор и семеен туш/гостинско WC. И двете спални соби имаат корист од централното греење на нафта.

На првиот кат се пристапува преку внатрешно скалило кое води од дневната соба. Ова води до голема спална соба на првиот кат со вградени гардероби, вентилатор на таванот, климатизација, електричен радијатор и втора сопствена бања со када и прекрасен мијалник. До пространиот солариум на покривот се пристапува преку француските врати кои водат од спалната соба и нуди прекрасен поглед на околните планини. Има и шкаф за складирање со електрични приклучоци.

Се работи за баран плац од околу 600м2. Има подигнати ѕидови од градината за дополнителна приватност и многу голем пат со лизгачка порта и пристаниште од тули. Има уредена градина со подигнати градинарски кревети, како и корисни асфалтирани површини за мебелот за двор и надворешно осветлување. Поголемиот дел од останатиот дел од парцелата има украсен чакал, а имотот е југозападно свртен со покриена тераса, идеална за прекрасно трпезарија во фреско. Има и голем базен 9x5. Покрај базенот има фантастичен простор за да создадете своја летна кујна на отворено, бар и области за релаксација.

Има многу голема визба што ја опфаќа целата површина на имотот. Голем потенцијал за проширување доколку е потребно.

Имотот се наоѓа во тивка област на секогаш популарниот терен за голф Residential Camposol.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
600 m2
Плац
599 m2
Корисна површина
598 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
597 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
2 km
Доктор
2 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
1 km
Бар
2 km
Училиште/градинка
5 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00