Голема семејна куќа со базен, 400м2, Кампосол Шпанија

Camposol, Шпанија – ID 7003
155,000 Евра
Површина 127 m2
Достапно 3+кк
Море 15 000 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Одвоена вила во стилот на Роса со целосна тераса со поглед на планина и приватен базен на мирна локација, на одење до теренот за голф и голф-клубот.

Од напред, скалите водат до прекрасна отворена тераса. Влезната врата води до голем станбен простор со тавански вентилатор и камин. Има многу природна светлина. Трпезаријата е опремена со клима уред и тавански вентилатор.

Кујната е опремена со доволно плакари и работни површини. Сите јадења се вклучени во цената. Прозорец за сервирање води во трпезаријата.

Има и туш/тоалет за гости, кој служи и како перална. Наспроти пералната е двокреветна спална соба со вградена гардероба и тавански вентилатор. Главната спална соба има самостојни гардероби, клима уред, тавански вентилатор и целосно опремена приватна бања.

Од задниот дел на куќата, скалите водат до голема тераса со поглед на базенот и планините. Има пергола, вграден склад со приклучоци за струја и прекрасен поглед на блиските планини.

Парцелата од 400м2 има подигнати ѕидови и капија за возила со пристап за паркирање надвор од патот. Достапно е складирање на дрво. Градината има патеки од чакал, но просторот на базенот е поплочен за слабо одржување и има вештачка трева околу неа. Има многу убав базен со димензии 10x4 метри и многу отворен простор за уживање во стилот на живот под фреско и уживање во шпанското сонце.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне во многу детали одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Еден од најважните фактори при изборот на вашиот нов дом е изборот на вистинската локација за вас.

Camposol е збогатен со два трговски центри, двата со различни удобности, а е на 10 минути со автомобил од прекрасните медитерански плажи и прекрасното пристаниште Пуерто де Мазарон. Меѓународниот аеродром Мурсија (Корвера) е помалку од 30 минути возење, а аеродромот Аликанте на приближно 1 час возење.

број на спратови
1
Достапно
3+кк
Површина
127 m2
Плац
400 m2
Корисна површина
73 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
128 m2
Паркинг
Да
Продавница
2 km
Доктор
2 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
2 km
Бар
1 km
Училиште/градинка
5 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00