Голема самостојна куќа со базен, Кампосол, Шпанија

Camposol, Шпанија – ID 5460
175,000 Евра
Површина 400 m2
Достапно 3+кк
Море 15 000 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Искористете ја можноста да играте голф во текот на целата година, благодарение на локацијата на куќата ќе уживате во топлината и неограничената можност за играње голф дури и во зимските месеци.

Ви нудиме голема куќа со две спални соби и две посебни бањи.

Во имотот се влегува преку модерна влезна врата која се отвора во голема отворена трпезарија/дневна соба и модерна кујна. Голем гранит бар за појадок ја дели трпезаријата од кујната. Трпезаријата има конзерваториум со лизгачки врати од двор што се отвораат кон базенот и надворешната палуба, совршени за релаксација. Дневната соба е опремена со клима уред и горилник на пелети за ваша удобност во текот на целата година. Кујната е реновирана со многу високи спецификации со модерни ѕидни и основни плакари, гранитни работни плочи со вградена машина за миење садови, фрижидер замрзнувач, микробранова печка и сплит печка и индукциска плоча. Има и тавански вентилатор. Две двокреветни спални соби и две бањи водат од дневната соба преку ходникот. Главната спална соба има вградени гардероби и целосно реновирана и модернизирана бања со туш кабина, WC на ниско ниво, мијалник со суета. Втората спална соба исто така има вградени гардероби и е опремена со клима уред и тавански вентилатор. Главната бања е исто така реновирана и има ѕидни и подни плочки и туш кабина со стакло. На предниот дел од куќата има двојна порта со влезница за најмногу три автомобили. Има работилница задна доградба за складирање, која има и туш кабина со WC слив, плус уште два практични простори за складирање на страната на имотот, од кои едниот води во доградбата. Предната градина е чакал со голем број овошни дрвја и грмушки. Во задниот дел има базен од 9х4м2 со тераса со плочки, надворешен туш и покриена тераса која е идеална за трпезарија под отворено небо. Од терасата, скалите водат до солариумот на покривот со прекрасен поглед на планините.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

Имотот се наоѓа во тивка област на се попопуларниот станбен имот Camposol Golf Development. Кампосол има корист од два комерцијални центри, во двата сместени различни удобности, вклучувајќи медицински центар, аптека и центар за заедницата. Camposol е 15-минутно возење од прекрасните плажи на Средоземното Море и прекрасното пристаниште Пуерто де Мазарон. Аеродромот Корвера, кој ќе биде отворен во јануари 2019 година, е оддалечен помалку од 30 минути возење; 45 минути до аеродромот Сан Хавиер (Мурсија) и 1 час до Аликанте.

број на спратови
1
Достапно
3+кк
Површина
400 m2
Плац
400 m2
Корисна површина
400 m2
Тераса
Да
Градежна површина
400 m2
Паркинг
Да
Продавница
2 km
Доктор
930 m
Кафетерија
2 km
Ресторант
2 km
Бар
2 km
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00