4 соби, Стан на само 40м до плажа со поглед на море Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6659
360,000 Евра
Површина 103 m2
Достапно 4+кк
Спрат 14/14
Море 40 m
услуга 100 Евра За месец
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Ви нудиме стан во Зградата „Gemelos28“, која се наоѓа на единствена локација, во подножјето на морето со прекрасен поглед на заливот. Станот има пространа и светла дневна соба со пристап до тераса со импресивен поглед на Средоземното Море. Спалните соби се пријатни и удобни со вградени гардероби. Станот е изолиран и во ѕидови и во под со акустична пена, гарантирајќи непречени моменти. Кујната е опремена и опремена со керамичка плоча, рерна, аспиратор, машина за перење, машина за миење садови и фрижидер. Бањите се целосно опремени и имаат електрични шини за пешкири, огледала, кабинети и тушеви со стаклена преграда. Резиденцијата ги има најдобрите заеднички простории: надворешен базен, внатрешен загреан базен, социјален клуб, теретана, сауна со соблекувални, панорамски брзи лифтови, простор за вратари и алармен систем за секоја куќа.

Одржувањето овде ќе чини 100 евра месечно со сите услуги.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Еден од најважните фактори при изборот на вашиот нов дом е изборот на вистинската локација за вас.

Спрат
14
број на спратови
14
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
103 m2
Корисна површина
88 m2
Лоѓија
Да
Гаража
Да
Паркинг
Да
Продавница
300 m
Доктор
620 m
Кафетерија
210 m
Ресторант
30 m
Бар
210 m
Училиште/градинка
530 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00