4 соби, одење до теренот за голф, Кампосол, Шпанија

Camposol, Шпанија – ID 9692
184,995 Евра
Површина 650 m2
Достапно 4+кк
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Искористете ја можноста да играте голф во текот на целата година, благодарение на локацијата на куќата ќе уживате во топлината и неограничената можност за играње голф дури и во зимските месеци.

Одлична можност да купите вила со 4 спални соби во стилот на Нептуно на голема, скромна парцела со базен, на непосредна близина на теренот за голф.

Со бројот на спални соби и бањи и целокупниот распоред, Neptuno Deluxe ги исполнува сите барања. Приземјето се состои од голем засенчен покриен трем со пристап до влезната врата. Некои луѓе избираат да го имаат овој дел застаклен за да создадат голема конзерваториум/сончаница. Мал влезен хол со вградена гардероба.

Дневната соба има камин и вградени полици. Преку преминот до трпезаријата, која има доволно простор за трпезарија. Друга сводна патека води до комплетно опремена кујна со сите апарати. Има многу плакари и работни површини. На приземје има и спална соба со брачен кревет, вградени гардероби и голема бања. Втора спална соба со брачен кревет, исто така со вградени гардероби и семеен туш / гостински тоалет.

На првиот кат преку врата се влегува во ходникот/кујната, од која на еден начин водат надворешни скали, а од друга до базенот со плочки. На првиот кат има голема (посебна) двокреветна спална соба со многу вграден простор за складирање и висечки шкаф и втора бања. Француските врати водат од спалната соба до многу голема тераса на покривот. Има прекрасен поглед на далечните планини и има вградено складиште.

Ова е голема парцела од 650 м2 со подигнати градинарски ѕидови кои обезбедуваат многу приватност. Има пристап до имотот и за пешаци и за автомобили. Со исклучок на базенот кој е подигнат и поплочен, градините се поставени на чакал со некои зрели грмушки и дрвја.

Вилата има подрум, овој дел може да се развие во друг станбен простор и моментално се користи како магацин. Овој имот нуди многу можности да го завршите според вашите сопствени идеи внатре и надвор.

Имотот се наоѓа во тивка област на сè попопуларниот станбен Camposol Golf Development и има придобивки од 2 комерцијални центри.

Camposol се наоѓа на 15 минути со автомобил од прекрасните плажи на Средоземното Море. Отворен во јануари 2019 година, аеродромот Корвера е помалку од 30 минути со автомобил и 1 час до Аликанте.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
650 m2
Плац
651 m2
Корисна површина
649 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
650 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00