4 соби, Луксузна куќа со базен и 600м2 голема градина, Кампосол, Шпанија

Camposol, Шпанија – ID 10130
209,995 Евра
Површина 600 m2
Достапно 3+кк
Море 15 000 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Искористете ја можноста да играте голф во текот на целата година, благодарение на локацијата на куќата ќе уживате во топлината и неограничената можност за играње голф дури и во зимските месеци.

Ви нудиме се продава одвоена вила во стилот на Цибелес во Кампосол. Се наоѓа во баран станбен голф и пополнува плац со површина од 600 м2. Однапред има порта за возила со асфалтирана патека и пристаниште. На страната на имотот има базен кој е опкружен со поплочен простор, што го прави идеално место за одмор и уживање во пријатното време. Останатите градини се убави и со малку одржување, украсени со палми и цитрусни дрвја и поставени со чакал. Внатрешноста вклучува: Голем конзерваториум до предниот дел на имотот, идеален за уживање во сончевите зраци. Пространа дневна соба, вклучувајќи атмосферски камин и горилник на дрва, како и клима уред за одржување на удобна температура во просторијата, и три прозорци овозможуваат многу природна светлина. Во големата кујна/трпезарија се влегува преку свод што води од дневната соба. Кујната е целосно опремена: со фрижидер-замрзнувач, рингла и рерна, како и осветлување под кабинетот и систем за филтрирање на вода. Вратата води до тераса на отворено, идеална за вечера под отворено небо. Три спални соби водат од дневната соба. Тие вклучуваат главен апартман со клима уред и целосна бања и две двокреветни спални соби. Сите три соби имаат вградени гардероби. Втора семејна бања. Солариумот на покривот е идеално место за восхитување на околината и овозможува прекрасен поглед на пејзажот. Последно, но не и најмалку важно, постаментот во висина на главата е одличен простор за складирање.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

Кампосол е идилична населба на Коста Калида во Мурсија, Шпанија, опкружена со планини и прекрасни пејзажи, терен за голф и два трговски центри. Областа може да се пофали со богатство на објекти како што се голем број супермаркети, продавници, ветеринари, оптичари, фризери, стоматолози, банки, пошти, барови и ресторани, вклучувајќи голем број кујни. Camposol е исто така само 30 минути возење од Националниот аеродром Мурсија и 1 час возење од аеродромот Аликанте, што го олеснува патувањето како што сакате.

број на спратови
1
Достапно
3+кк
Површина
600 m2
Плац
600 m2
Корисна површина
600 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
600 m2
Паркинг
Да
Продавница
3 km
Доктор
2 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
3 km
Бар
3 km
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00