4+1, Стан со поглед на море, Сан Луис де Сабиниљас, Шпанија

San Luis de Sabinillas, Шпанија – ID 9802
222,000 Евра
Површина 80 m2
Достапно 4+1
Спрат 4/4
Море 150 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Со спектакуларен стан со 3 спални соби покрај плажата со поглед на море во Сабиниљас кој го одзема здивот.

Кујната стои сама и е целосно опремена, подготвена да инспирира кулинарски авантури. Пространата дневна соба беспрекорно се влева во затворената тераса, каде што може да се ужива во панорамскиот поглед на морето.

Откријте три дарежливи спални соби украсени со вградени гардероби кои обезбедуваат доволно простор за складирање. Две вкусно уредени бањи го комплетираат распоредот. Имотот се нуди делумно наместен, што ќе ви го олесни вселувањето.

Се наоѓа на единствена локација, на само неколку чекори од плажата и живописното шеталиште. Сите удобности се на дофат - од реномирани ресторани до училишта, игралишта, супермаркети и многу повеќе.

Закажете турнеја денес и искусете го крајбрежниот живот во најдоброто од него!

Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
4+1
Поглед на море
Да
Површина
80 m2
Корисна површина
78 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
80 m
Доктор
50 m
Кафетерија
50 m
Ресторант
0 m
Бар
10 m
Училиште/градинка
140 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00