4+1, Луксузна куќа со пристап до базен и пешачење до море, Мацарон, Шпанија

Puerto de Mazarrón, Шпанија – ID 5347
166,000 Евра
Површина 138 m2
Достапно 4+1
Море 2 200 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Ви нудиме куќа во стил на дуплекс на плац со површина од 138 м2. Овие домови се многу барани на пазарот.

Секој имот има прекрасна приватна градина од 85 м2. Тоа е одлично место за да додадете пергола, да поставите мебел за двор и да создадете совршено место за јадење. Има и релаксирачки комунален базен за да можете да живеете навистина луксузен живот. Овие имоти се совршено лоцирани на непосредна близина на плажата и двата имаат приватни солариуми на покривот.

Други карактеристики вклучуваат: Три спални соби. Главната спална соба има вградена гардероба и приватна тераса. две бањи. Пространа дневна соба. ненаместена, но кујна со пристојна големина. помошна просторија. удобен надвор од патот паркинг. Овој разновиден имот би направил одлична инвестиција за изнајмување за одмор, совршена куќа за одмор за вас или дури и постојан престој од соништата!

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

Локација: Во близина на центарот на градот има две големи згради каде што може да се живее:

Мазарон се карактеризира со своите плажи кои се надвор од овој свет: меѓу плажите што се протегаат на 35 километри долгата и во голема мера недопрена крајбрежје, да наведеме само неколку: плажата Болнуево, Плаја дел Кастелар, плажата Нарес и Плаја де Рихуете. Ако сакате да останете активни, се нудат многу спортови на вода, како што се едрење, нуркање и риболов.

број на спратови
2
Достапно
4+1
Површина
138 m2
Плац
138 m2
Корисна површина
138 m2
Градежна површина
138 m2
Паркинг
Да
Продавница
190 m
Доктор
340 m
Кафетерија
310 m
Ресторант
220 m
Бар
280 m
Училиште/градинка
260 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00