4+1, 185м2 Пентхаус во центар со голема тераса, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6387
280,000 Евра
Површина 185 m2
Достапно 4+1
Спрат 6/6
Море 800 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Ви нудиме голем пентхаус во Бенидорм, во центар, во одлична населба со сите потребни услуги, јавен превоз, супермаркети. Станува збор за имот со површина од 188 м2, со голема тераса и поглед кон центарот на Бенидорм. Има 4 големи двокреветни спални соби, 1 голема бања со туш. голема кујна, комплетно опремена и голема тераса до која се пристапува од кујната и една од спалните соби. Овој стан се наоѓа на 800м од морската плажа и една минута од центарот на Бенидорм. Станот е подготвен за вселување и неговата локација го прави одлична опција за инвестирање.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас

Близу до сите услуги: автобуси, супермаркети Mas y Mas, Consum, здравствениот центар Томас Ортуњо, училиштата за март во Аусија, CEIP Bautista Lledó, Nuñez de Balboa, Aitana, Foyetes foietes спортски центар, општинскиот стадион Гиљермо Амор, цивилната стража, железничката станица, Сума даночната администрација и трезорот, паркот L'aigüera, градското собрание, клиниката Бенидорм и многу, многу. Поткровје во центар, вистински луксуз... Неограничен поглед. Низ куќата се слуша музика, автоматски тенди, пергола со пренослива скара и се што е на отворено. Дом како ниеден друг. Проверете го без обврска.

Спрат
6
број на спратови
6
Достапно
4+1
Поглед на море
Да
Површина
185 m2
Корисна површина
157 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
60 m
Доктор
40 m
Кафетерија
70 m
Ресторант
50 m
Бар
70 m
Училиште/градинка
180 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00