3 соби во комплекс со базен и паркинг на само 50 м од море погодни за изнајмување Голем Албанија

Golem, Албанија – ID 6389
104,000 Евра
Површина 80 m2
Достапно 3+кк
Спрат 4/6
Море 50 m
Состојба Готово

Mojenemovitostumore обезбедува комплетна услуга, од ракување со документација, преводи, правна поддршка, трансфер на енергија и последователно плаќање на оперативни такси, до изнајмување вклучувајќи трансфер од аеродром, пријавување и одјавување на гости, чистење со перење и пеглање на постелнина , рекламирање на Booking и бесплатно на веб-страницата на компанијата, управување и редовни контроли на имотот, вршиме реновирање според желбите на клиентите и доградба. Ние правиме се што им треба на нашите клиенти по преносот на сопственоста.

Огласената цена ги покрива сите трошоци поврзани со завршувањето на процесот за купување на недвижен имот, вклучувајќи правни услуги, нотарски такси (нотарски даноци, данок на трансфер) и такса за зачувување на адвокатот.

Ви нудиме 3-собен стан во комплекс со базен и паркинг простор, во одморалиштето Голем, Албанија. Со вкупна површина од 80 м2. Станот се наоѓа на 4 ката. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, две спални соби, бања со тоалет и балкон. Зградата во која се наоѓа станот се наоѓа во станбен комплекс на околу 50м од море. Добра локација, тука ќе најдете се што ви треба за удобен одмор: продавници, училишта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, клиники и друго.

Надоместокот за одржување е од 8 до 12 евра месечно.

Инвестирајте во земја во развој со многу поволни услови и Јадранот со прекрасни плажи како Хрватска. Сега е вистинското време. Дали сакате да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали сакате да се забавувате и да заработувате пари во исто време? Ние сме чешки с.р.о. со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Го следиме мотото - Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува. Ќе ви понудиме широк спектар на постпродажни услуги (изнајмување, одржување, реконструкција...). Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Одморалиштето Голем е мал град кој се наоѓа на брегот на албанската ривиера. Огромна предност на одморалиштето Голем во Албанија е одличната пристапност и поволниот ценовен одмор.Одморалиштето Голем е погодно за семејства со деца, парови и поединци. Тивко и во исто време интересно место. За време на реформата на локалната самоуправа во 2015 година, таа стана подделница на општина Каваје. Областа покрај брегот е една од главните дестинации на плажа во Албанија, со многу одморалишта и хотели. Голем доживеа брз развој.

Ако не сте избрале од сегашната понуда, не е важно. Знаеме да работиме со побарувачка и стручно ќе го најдеме вашиот стан од соништата за вас! Можете да најдете повеќе слични понуди за недвижнини на нашата веб-страница Mojenemovitostumore.

Спрат
4
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Површина
80 m2
Корисна површина
80 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
2 km
Доктор
5 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
0 m
Бар
2 km
Училиште/градинка
0 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00