3 соби, разновиден стан со заеднички базен, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6140
175,000 Евра
Површина 95 m2
Достапно 3+кк
Спрат 4/4
Море 750 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Ви нудиме голем стан во Бенидорм, во одлична населба со сите потребни услуги, јавен превоз, супермаркети. Станува збор за имот со површина од 95 м2, со поглед на комунален базен. Има 2 големи двокреветни спални соби, 1 голема бања со када, голема кујна, комплетно опремена. Овој стан се наоѓа на 750м од морска плажа и 10 минути од центарот на Бенидорм. Станот е подготвен за вселување и неговата локација го прави одлична опција за инвестирање.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне во многу детали одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас

Овој стан се наоѓа во областа Rincón de Loix Alto, во зграда изградена во 2002 година со голем простор за играње, 2 базени, теретана, тениско игралиште и сауна, што ги нуди областа Rincón de Loix, слободно време, барови, ресторани како KFC, Mariano's Bar, пицерија Duetto ... хотели како PALM BEACH BENIDORM, Aparthotel Lux, во близина на супермаркет и аптека Unide. Исто така во близина на болницата Леванте, помошната клиника „Ел Ринкон де Лоикс“, училиштето Лопе де Вега, Мундомар и Акваландија.

Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Површина
95 m2
Корисна површина
85 m2
Паркинг
Да
Продавница
150 m
Доктор
640 m
Кафетерија
150 m
Ресторант
220 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
120 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00