3+1, 300м од море, вклучен паркинг, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6152
136,900 Евра
Површина 62 m2
Достапно 3+1
Спрат 14/16
Море 300 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Ви го нудиме ова добро лоцирано 3+1 со поглед на море во областа Леванте, блиску до плажата и центарот.

Станот со површина од 55,00 м2 има тераса од 8 м2 и се наоѓа на 14 кат. Станот се наоѓа на 300 метри од плажа. Распоред: кујна, дневна, двокреветна, еднокреветна, бања со тоалет и тераса. Станот е реновиран, опремена кујна, југозападна експозиција.

Што има во станот и во зградата: вода, клима, вградени гардероби, лифт, пумпа за топла и ладна вода, греење, градина, светло, мебел, заеднички базен, ТВ, тераса, застаклена тераса, автобуси, центар , Трговски центар, крајбрежје, болница, паркови, супермаркети, урбанизација, ограден простор, поглед на море, непречен поглед, возење низ автомобил, вклучен паркинг простор.

Зградата е блиску до сите услуги, паркови, автобуски постојки, трамваи, парохијата Сан Франциско де Асис, противпожарната служба, автобуската станица, локалната полиција, спортскиот центар L'illa de Benidorm и училиштата како што е официјалниот јазик училишниот маестро Гаспар Лопез. Градинка Les Fontanelles, Els Tolls, CEIP Габриел Миро, IES Pere Maria Orts i Bosch и здравствени центри. Хипермаркети, Хипербер, Меркадона, аптеки, маалски супермаркети, барови, ресторани, банки, бензински пумпи, судови и многу повеќе.

Плажите Леванте и Пониенте се на само неколку минути, а автопатот АП-7 е исто така во близина.

Многу тивка, семејна и убава станбена област.

Не двоумете се да не контактирате за повеќе информации.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Еден од најважните фактори при изборот на вашиот нов дом е изборот на вистинската локација за вас.

Спрат
14
број на спратови
16
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
62 m2
Корисна површина
55 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
90 m
Доктор
220 m
Кафетерија
120 m
Ресторант
10 m
Бар
40 m
Училиште/градинка
470 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00