2 соби со поглед на море, блиску до удобности, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 7520
229,500 Евра
Површина 88 m2
Достапно 2+кк
Спрат 13/13
Море 244 m
Состојба Готово

Ви нудиме убав и простран стан во луксузна урбанизација, одличен квалитет, 70 м2, распоред: голема дневна, спална, посебна кујна, бања со тоалет и голема тераса со непобедлив поглед. Во комплексот има: базен, 2 тениски игралишта, сквош, сауна, теретана и гаража. Тоа е многу тивка област на само неколку чекори од центарот, блиску до трговските области, со сите видови услуги на дофат: има ресторани, бифе, супермаркети, банки, аптеки, едукативни центри, здравствени центри, лесен паркинг, во близина на бор шуми, каде што можете слободно да шетате или да спортувате и многу повеќе. Пристапот до автопатот AP7 е оддалечен околу 8 минути. На неколку минути од плажата Пониенте, песочна плажа од повеќе од три километри. Не двоумете се да не контактирате за повеќе информации.

Спрат
13
број на спратови
13
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
88 m2
Корисна површина
70 m2
Балкон
16 m2
Паркинг
Да
Продавница
440 m
Доктор
70 m
Кафетерија
210 m
Ресторант
260 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
50 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00