2+1, Стан со поглед на базен со тераса, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6084
161,900 Евра
Површина 60 m2
Достапно 2+1
Спрат 1/11
Море 650 m
Состојба Готово

Ви нудиме одлична можност во вид на стан во прекрасната урбанизација Леванте, во Бенидорм, веднаш до Авда. де Европа во Бенидорм. Со поглед на комунален базен и се наоѓа на само 650м од морската плажа. Станот е во состојба за вселување и неговите предности се 60м2, кој се состои од 1 двокреветна спална соба, 1 целосна бања, посебна кујна, многу сончева дневна соба и застаклена тераса од 8м2. Има заеднички паркинг, базен и вратар.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Еден од најважните фактори при изборот на вашиот нов дом е изборот на вистинската локација за вас.

Овој стан се наоѓа во многу тивка урбанизација, на 5 минути пешачење од плажата Леванте, хотелот Марина, супермаркетите (Консум, Меркадона), фабриката за чоколади Valor, Плаза Триангулар и 5 минути од центарот на градот.

Спрат
1
број на спратови
11
Достапно
2+1
Површина
60 m2
Корисна површина
50 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
60 m
Доктор
400 m
Кафетерија
110 m
Ресторант
70 m
Бар
20 m
Училиште/градинка
340 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00