Покажи на мапа
Брзо пребарување
Недвижност на прва линија од море,
Напишете рецензија

Ќе ни биде задоволство доколку го споделите вашето искуство со нашите служби.Ќе ги земеме во предвид сите ваши совети,критики и мислења со цел нашите служби да бидат уште подобри.

Все рецензија
Купи нашата врска не завршува!

За да можете целосно да уживате во вашиот имот покрај море, на нашите клиенти им нудиме широк спектар на услуги од осигурување на имот, градежни и поправки, опрема, сметководствена и правна помош, обновување на договори за струја, вода, телефон и многу повеќе. Можеме да организираме изнајмување, чистење, перење алишта, пречек на гости или какви било други услуги поврзани со поседување имот покрај море.

Влез во клиентскиот портал
Пазете се од измамнички продавачи

Пазете се од агентите за недвижности кои поради ситуацијата на чешкиот пазар на недвижности од ден на ден почнаа да нудат имоти во странство! Без доволно познавање на странскиот пазар, кој се разликува од чешкиот, и никогаш во животот не биле таму! Потпрете се на специјалисти и не преземајте непотребни ризици!

Контакт
најдена 3001 недвижност
Мапа

Студио 1 соба со балкон

Sveti Vlas, Бугарија – ID P444

42 m2
1+кк
350 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo
78 m2
3+кк
40 m
од 77 Евра За ден
Šipka vpravo

Вила Романа

Elenite, Бугарија – ID P411

108 m2
3+1
700 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo

Прекрасен стан во палатата Венера

Slunečné pobřeží – Západ, Бугарија – ID P399

48 m2
2+кк
600 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo
69 m2
2+кк
-1 m
од 77 Евра За ден
Šipka vpravo
60 m2
2+кк
250 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo
100 m2
3+кк
од 84 Евра За ден
Šipka vpravo
51 m2
2+кк
од 198 Евра За ден
Šipka vpravo

Еленит

Elenite, Бугарија – ID P268

108 m2
3+кк
550 m
од 33 Евра За ден
Šipka vpravo
48 m2
2+кк
5 000 m
од 28 Евра За ден
Šipka vpravo

Морски соништа

Sveti Vlas, Бугарија – ID P243

55 m2
2+кк
од 66 Евра За ден
Šipka vpravo

Морски соништа

Sveti Vlas, Бугарија – ID P242

35 m2
Студио
од 55 Евра За ден
Šipka vpravo

Прекрасен стан во Елените

Sveti Vlas, Бугарија – ID P213

64 m2
2+кк
100 m
од 69 Евра За ден
Šipka vpravo

Стан во комплексот Summer Breeze

Nesebar, Бугарија – ID P166

27 m2
1+кк
600 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo
38 m2
1+кк
од 61 Евра За ден
Šipka vpravo
51 m2
1+кк
150 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo

Стан во Бугарија за четири лица

Sunny Beach, Бугарија – ID P35

58 m2
2+кк
100 m
од 33 Евра За ден
Šipka vpravo
74 m2
2+кк
50 m
од 65 Евра За ден
Šipka vpravo
50 m2
2+кк
20 m
од 43 Евра За ден
Šipka vpravo

стан 2 kk Бјала

Byala, Бугарија – ID P4

60 m2
2+кк
од 110 Евра За ден
Šipka vpravo
Одлични 2 соби со поглед пред море, Бјала
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
57 m2
2+кк
3/5
300 m
64,000 Евра
Šipka vpravo
3 соби во одлична состојба на 100м од ски лифт Банско
атрактивна локација атрактивна цена попуст
88 m2
3+кк
1/6
100 m
83,638 Евра 88,300 Евра
Šipka vpravo
2 соби на одлична локација на 100м од ски-лифт Банско
атрактивна локација атрактивна цена попуст
61 m2
2+кк
1/6
100 m
58,273 Евра 64,300 Евра
Šipka vpravo
2 соби, одлична локација на само 100м од ски-лифт, Банско
атрактивна локација атрактивна цена попуст
65 m2
2+кк
1/6
100 m
62,244 Евра 68,000 Евра
Šipka vpravo
130 m2
4+кк
18 000 m
305,000 Евра
Šipka vpravo
Прекрасна куќа со 3 соби со тераса на покривот
атрактивна локација атрактивна цена
45 m2
3+кк
18 000 m
69,995 Евра
Šipka vpravo
Пространи апартмани со поглед на терените за голф и Јадранското Море
поглед на море атрактивна локација
105 m2
3+кк
2/3
700 m
740,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби во престижниот комплекс 5* Garden of Eden, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
66 m2
2+кк
1/5
20 m
112,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузна вила со базен во заливот Луштица во Црна Гора
поглед на море атрактивна локација
338 m2
5+кк
900 m
3,482,000 Евра
Šipka vpravo
Станбена куќа со прекрасен панорамски поглед на морето и островите во Станиќи
поглед на море атрактивна локација
600 m2
Друго
500 m
580,000 Евра
Šipka vpravo
2 убави куќи погодни за издавање, Могилиште
атрактивна локација атрактивна цена
3600 m2
Нетипичен
5 000 m
172,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузно студио со загарантиран приход
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација

Луксузно студио со загарантиран приход

Dubai, Споени Арапски Емирати – ID 13057

45 m2
1+кк
2/16
15 600 m
187,146 Евра
Šipka vpravo
2 соби со поглед на море, во комплекс на прва линија, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
80 m2
2+кк
3/6
150 m
96,000 Евра
Šipka vpravo
Опремен со 2 соби со панорамски поглед, бањскиот град Велинград
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
68 m2
2+кк
4/4
93,500 Евра
Šipka vpravo
 Луксузна вила со поглед на базен и море, три бањи
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
350 m2
Нетипичен
50 m
1,445,000 Евра
Šipka vpravo
Студио за целогодишна употреба во комплекс со богата инфраструктура, Кипар.
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
52 m2
1+кк
5/10
150 m
136,337 Евра 146,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузна куќа со базен во заливот Луштица во Црна Гора
поглед на море атрактивна локација
176 m2
5+кк
800 m
1,652,000 Евра
Šipka vpravo
Пространа 1 соба со поглед на парк, во големиот комплекс Majestic, прва линија, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
48 m2
1+кк
8/8
30 m
53,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби со пространа тераса, на кратко од море, во комплексот Афродита 1, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
78 m2
2+кк
6/6
600 m
58,900 Евра
Šipka vpravo
1 соба во комплексот Polo Resort, Сончев Брег, Бугарија
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
44 m2
1+кк
2/5
400 m
49,300 Евра
Šipka vpravo
2 соби во станбена зграда без надомест за одржување, во близина на плажа, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
56 m2
2+кк
1/4
150 m
64,500 Евра
Šipka vpravo
1 соба во комплексот Cassa del sol, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
46 m2
1+кк
5/6
300 m
45,000 Евра
Šipka vpravo
1 соба со поглед на базен, во комплексот Cassa del sol, Sunny Beach
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
36 m2
1+кк
4/6
300 m
47,000 Евра
Šipka vpravo
1 соба погодна за користење преку целата година, комплекс Royal Dreams, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
45 m2
1+кк
5/6
300 m
49,500 Евра
Šipka vpravo
1 соба во комплекс Фаворит, Сончев брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
40 m2
1+кк
5/5
150 m
47,900 Евра
Šipka vpravo
Реновирана куќа во близина на Карнобат
атрактивна локација атрактивна цена
2200 m2
Нетипичен
46 000 m
117,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби, во нова станбена зграда без такса за одржување, врвна цена, Поморие
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
60 m2
2+кк
1/2
556 m
81,900 Евра
Šipka vpravo
2 соби на 300м од море, 8% гарантирано враќање + бесплатен мебел и бела техника
на рати атрактивен комплекс атрактивна локација
75 m2
2+кк
2/10
300 m
195,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузен пентхаус 3+1 покрај море, три бањи, голема тераса
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
140 m2
3+1
10/10
200 m
490,000 Евра
Šipka vpravo
Убави 2 соби во богато опремениот комплекс Sunny Day 6
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
42 m2
2+кк
3/4
4 000 m
44,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби со голема тераса, во близина на плажата Какао, комплекс Елит 3, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
59 m2
2+кк
4/4
400 m
53,000 Евра
Šipka vpravo
Бонус, нов ТВ, Продажба на рати, наместен 1 соба во комплекс Холидеј Форт, Сончев брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
48 m2
1+кк
4/4
800 m
44,500 Евра
Šipka vpravo
2 соби со прекрасен поглед на море, одлична локација, комплекс Милениум, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
83 m2
2+кк
5/8
150 m
122,000 Евра
Šipka vpravo
Наместен 2 соби, во близина на море, во станбена зграда, без одржување, Равда
атрактивна локација атрактивна цена
50 m2
2+кк
1/4
400 m
60,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби со поглед на базен, во комплекс Sunny View South, Sunny Beach
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
50 m2
2+кк
2/5
600 m
60,500 Евра
Šipka vpravo
2 соби, 200м од море, во станбена зграда, ниска такса за одржување, Равда
атрактивна локација атрактивна цена
51 m2
2+кк
3/4
200 m
59,000 Евра
Šipka vpravo
Убави 2 спални во близина на плажата Какао, комплексот Sun City 2, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
48 m2
2+кк
2/5
500 m
65,500 Евра
Šipka vpravo
2 спални, одличен комплекс Емералд Рај, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
57 m2
2+кк
3/6
700 m
46,900 Евра
Šipka vpravo
Пространи 3 соби по реконструкција, комплекс Сончев ден 6, врвна цена, Танково
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
72 m2
3+кк
2/4
4 000 m
47,500 Евра
Šipka vpravo
2 соби со спектакуларен поглед на море, одличен комплекс Majestic, Сончев Брег
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
112 m2
2+кк
9/9
30 m
123,000 Евра
Šipka vpravo
На рати, 2 соби со тераса и поглед на море, богато опремен комплекс, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
77 m2
2+кк
6/6
20 m
116,700 Евра
Šipka vpravo
Продажба на рати, 3 соби со поглед на море, богато опремен комплекс, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
144 m2
3+кк
6/6
20 m
170,000 Евра
Šipka vpravo
1 соба во комплексот Шато Ахелој, Ахелој
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
53 m2
1+кк
2/5
751 m
40,000 Евра
Šipka vpravo
Модерна куќа со базен и летна кујна, поглед на море - Примоште
поглед на море атрактивна локација
600 m2
5+кк
300 m
940,000 Евра
Šipka vpravo
Опремени 3 соби со поглед на море, последен кат, одлична локација, комплекс Милениум, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
188 m2
3+кк
8/8
150 m
250,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби во прва линија покрај море, комплекс Vip Club Dolphin, Свети Влас
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
72 m2
2+кк
2/6
20 m
133,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби во близина на Cacao Beach, Sun City Complex 2, Sunny Coast
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
64 m2
2+кк
2/5
500 m
68,500 Евра
Šipka vpravo
2 соби со поглед на базен, во комплексот Сончев ден 3, Сончев брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
43 m2
2+кк
1/4
800 m
45,900 Евра
Šipka vpravo
Модерно наместен стан со поглед на море, џакузи и градина - Привлака
поглед на море атрактивна локација
124 m2
4+кк
3/3
140 m
375,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби со поглед на море, ниска такса за одржување, Aurelia Nesebar
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
53 m2
1+кк
4/5
150 m
71,000 Евра
Šipka vpravo
Опремени 3 соби со поглед на базен, комплекс Месембриа Форт Нокс, Свети Влас
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
93 m2
3+кк
3/4
20 m
115,000 Евра
Šipka vpravo
Прекрасни 3 соби, во прекрасниот комплекс Каскадас, Равда
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
55 m2
3+кк
3/5
350 m
79,500 Евра
Šipka vpravo
Пријатна 1 соба со јужна експозиција, богато опремен комплекс Cascadas 3, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
36 m2
1+кк
4/6
600 m
66,000 Евра
Šipka vpravo
3 спални соби, две купатила, во комплекс Компас, одлична локација, Свети Влас
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
114 m2
3+кк
1/4
250 m
108,900 Евра
Šipka vpravo
Хотел, куќи за гости на 100 метри од море, Цриквеница
поглед на море атрактивна локација
600 m2
Друго
100 m
1,680,000 Евра
Šipka vpravo
Наместен 1 соба со поглед на базен, во комплексот Амадеус 11, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
35 m2
1+кк
1/6
500 m
40,000 Евра
Šipka vpravo
Прекрасно студио, ниска такса за одржување, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
36 m2
1+кк
1/6
900 m
53,000 Евра
Šipka vpravo
3 соби со тераса и прекрасен поглед на море во престижниот комплекс 5*, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
83 m2
3+кк
6/6
20 m
150,000 Евра
Šipka vpravo
1 соба со поглед на базен, во прекрасниот комплекс Sunny Holiday, Sunny Beach
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
40 m2
1+кк
4/5
300 m
50,100 Евра
Šipka vpravo
Продажба на рати, пространи 3 соби со поглед на градина, Премиер Форт Бич, Свети Влас
атрактивен комплекс атрактивна локација
124 m2
3+кк
1/4
150 m
205,000 Евра
Šipka vpravo
Продажба на рати, 3 соби со поглед на градина, комплекс Премиер Форт Бич, Свети Влас
атрактивен комплекс атрактивна локација
94 m2
3+кк
1/4
150 m
171,000 Евра
Šipka vpravo
Продажба на рати, 1 соба со поглед на море, комплекс Краун Форт, Свети Влас, Бугарија
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
40 m2
1+кк
1/5
300 m
60,800 Евра
Šipka vpravo
На рати 2 соби со тераса и поглед на базен богато опремен комплекс Свети Влас
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
73 m2
2+кк
2/6
20 m
106,500 Евра
Šipka vpravo
Продажба на рати, 3 соби со панорамски поглед на море, Prestige Fort Beach, Sveti Vlas
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
103 m2
3+кк
1/5
100 m
185,000 Евра
Šipka vpravo
Продажба на рати, 3 соби на прва линија, со прекрасен поглед на море, Prestige Fort Beach, Sveti Vlas
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
109 m2
3+кк
1/5
100 m
225,000 Евра
Šipka vpravo
Опремени 2 соби, поглед на базен, две бањи, во елитниот комплекс Dawn Park на Сончев брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
53 m2
2+кк
3/6
800 m
74,000 Евра
Šipka vpravo
3 соби со фронтален поглед на море, комплекс Коста Калма, Ахелој
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
92 m2
3+кк
2/6
350 m
82,500 Евра 86,900 Евра
Šipka vpravo
Реновирана куќа со летна кујна, Бродилово, девица природа во близина на море и плажа
атрактивна локација атрактивна цена
300 m2
5+кк
13 000 m
94,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби со голема тераса во комплексот Crown Fort, Свети Влас, Бугарија
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
66 m2
2+кк
1/5
300 m
65,500 Евра 69,000 Евра
Šipka vpravo
Наместен 1 спална соба со поглед на базен, Sunny View South Complex, Sunny Beach
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
48 m2
1+кк
3/6
600 m
46,000 Евра
Šipka vpravo
Нова 1 соба на 150м од плажа, без такса за одржување, помеѓу Равда и Несебар
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
43 m2
1+кк
3/5
150 m
65,000 Евра
Šipka vpravo
Добра цена! 2 соби со поглед на море во луксузниот комплекс Royal Cove, Каварна, Бугарија
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
75 m2
2+кк
3/6
70 m
69,000 Евра
Šipka vpravo
Прекрасен и комплетно опремен 1 соба, елитен комплекс Izida Palace 2, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
37 m2
1+кк
3/6
600 m
46,000 Евра 49,000 Евра
Šipka vpravo
3 соби на 200 м од море во врвен хотелски проект
на рати атрактивен комплекс атрактивна локација
97 m2
3+кк
2/13
200 m
285,000 Евра
Šipka vpravo
одлични 2 соби со поглед на море во хотелски проекти покрај морето
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
86 m2
2+кк
5/12
500 m
175,000 Евра
Šipka vpravo
1 соба со поглед на море, во комплексот Шато Ахелој, Ахелој
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
50 m2
1+кк
4/5
751 m
44,000 Евра
Šipka vpravo
Нови 2 соби, во близина на море, проект Azurro Beach, Равда
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
66 m2
2+кк
2/6
100 m
94,400 Евра
Šipka vpravo
3 соби со поглед на море, директно од инвеститорот, во елитен станбен комплекс, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
75 m2
3+кк
5/5
100 m
132,500 Евра
Šipka vpravo
Прекрасни 3 соби на приземје, затворен комплекс со базен, Кранево
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
82 m2
3+кк
1/5
500 m
75,900 Евра
Šipka vpravo
57 m2
3+1
2/6
359,741 Евра
Šipka vpravo
Стан во Бечиќи во близина на море
поглед на море атрактивна локација
91 m2
4+кк
3/5
110 m
390,000 Евра
Šipka vpravo
Нова куќа покрај море, одлична локација, девствена природа, Кошарица
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
400 m2
7+кк
5 000 m
300,000 Евра
Šipka vpravo
Прекрасна куќа по реконструкција, Зорница
атрактивна локација атрактивна цена
3000 m2
3+кк
55 450 m
87,900 Евра
Šipka vpravo
Одлични 2 соби со голема тераса, на 150м од плажа, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
91 m2
2+кк
7/7
150 m
72,900 Евра
Šipka vpravo
Уникатни 4 соби со прекрасен поглед на морето на самиот брег на морето, Черноморец
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
148 m2
4+кк
1/3
50 m
159,900 Евра
Šipka vpravo
Убави 2 соби со поглед на море, во комплексот Privilege Fort Noks, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
63 m2
2+кк
1/4
50 m
82,000 Евра
Šipka vpravo
3 соби, 300м од најдобриот голф на балканот, одлично опремен 4* комплекс Мурите, Банско
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
100 m2
3+кк
3/5
6 000 m
77,000 Евра
Šipka vpravo
Двокатна 3 + кк со поглед на море, голема тераса на покрив и 100м од море
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
141 m2
3+кк
1/2
100 m
315,000 Евра
Šipka vpravo
3 соби со прекрасен поглед на море, во престижен комплекс 5*, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
100 m2
3+кк
4/4
80 m
165,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби, 400 m од плажа, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена

2 соби, 400 m од плажа, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 12959

65 m2
2+кк
4/6
400 m
65,900 Евра
Šipka vpravo
Луксузни 2 соби со поглед на градина и море
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
72 m2
2+кк
1/2
100 m
246,000 Евра
Šipka vpravo
Прекрасни 2 соби со поглед на базен, во комплексот 5* Royal Beach Barcelo, Sunny Beach
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
71 m2
2+кк
4/8
70 m
117,500 Евра
Šipka vpravo
3 соби, комплекс Balkan Breeze 2, Сончев брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
78 m2
3+кк
1/6
700 m
74,500 Евра
Šipka vpravo
1 соба, во комплекс Равда Дом, топ локација, ниска такса за одржување, Равда
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
34 m2
1+кк
1/5
150 m
49,500 Евра
Šipka vpravo
3 соби во центарот на Несебар, поглед на море, без надомест за одржување
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
92 m2
3+кк
3/3
400 m
116,000 Евра
Šipka vpravo
Пријатна 1 соба по реконструкција, во богато опремениот комплекс Сончев ден 6, Сончев брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
30 m2
1+кк
4/4
4 000 m
23,000 Евра
Šipka vpravo
1 соба во станбена зграда без такса за одржување, центар на градот, Равда
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
54 m2
1+кк
2/4
550 m
58,900 Евра
Šipka vpravo
Апартмани во прв ред покрај море и плажа во Рогозница
поглед на море атрактивна локација
61 m2
2+кк
1/3
10 m
250,000 Евра
Šipka vpravo
Нудиме комплетно завршен и наместен 3-собен стан
атрактивен комплекс атрактивна локација
100 m2
3+кк
4/6
11 500 m
65,000 Евра
Šipka vpravo
1 соба без надомест за одржување, достапен паркинг, центар на градот, Варна
атрактивна локација
40 m2
1+кк
6/7
2 000 m
90,200 Евра
Šipka vpravo
Станбена куќа со базен и поглед на море во Макарска
поглед на море атрактивна локација
450 m2
7+кк
1 800 m
1,100,000 Евра
Šipka vpravo
Прекрасна вила со базен и поглед на море во Макарска
поглед на море атрактивна локација
900 m2
7+кк
1 800 m
1,100,000 Евра
Šipka vpravo
Бонус, нова ТВ, Наместено студио, Комплекс Холидеј Форт, Сончев брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
36 m2
1+кк
4/4
800 m
36,000 Евра 37,000 Евра
Šipka vpravo
Модерни 2 соби во комплекс со паркинг, на само 80м од плажа, Драч, Албанија
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
60 m2
2+кк
3/6
80 m
85,000 Евра
Šipka vpravo
Пространи 2 соби, со поглед на море и во близина на плажа, врвна цена, Бјала
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
73 m2
2+кк
3/5
200 m
72,000 Евра 78,100 Евра
Šipka vpravo
2 соби со огромна тераса, во близина на плажа, врвна цена, Бјала
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
72 m2
2+кк
4/4
200 m
70,000 Евра 77,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби со поглед на море, одлична локација, Саранда, Албанија
поглед на море атрактивна локација
85 m2
2+кк
6/8
300 m
143,000 Евра
Šipka vpravo
Се продаваат апартмани со поглед на море во Херцег Нови
поглед на море атрактивна локација
64 m2
3+кк
3/3
200 m
180,000 Евра
Šipka vpravo
Апартмани во нов комплекс со Спа и базен во Пржно, Будва
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
57 m2
3+кк
3/3
250 m
228,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби со голема тераса, совршен комплекс Sun Village, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
95 m2
2+кк
6/6
500 m
77,000 Евра
Šipka vpravo
Убави 2 соби, комплекс во прва линија, плажа Талијана, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
70 m2
2+кк
1/5
20 m
73,400 Евра
Šipka vpravo
Пространи 4 соби, одлична локација, погоден за изнајмување, Несебар
атрактивен комплекс атрактивна локација
147 m2
4+кк
2/4
1 060 m
152,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби во комплексот Diamond Residence, на 200м од плажа, прекрасен комплекс, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
71 m2
2+кк
4/6
200 m
90,200 Евра
Šipka vpravo
Луксузни 3 соби во Несебар, две бањи, 350м од плажа, прекрасен комплекс Посејдон
атрактивен комплекс атрактивна локација
106 m2
3+кк
3/6
350 m
225,000 Евра
Šipka vpravo
Пријатна 1 соба со голема тераса, во прекрасниот комплекс Gardenia Hills, Кошарица
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
50 m2
1+кк
2/5
2 000 m
52,000 Евра
Šipka vpravo
1 соба на приземје, Сончев поглед Централ Комплекс, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
20 m2
1+кк
1/6
450 m
30,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби во луксузниот комплекс Хармони Палас, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
50 m2
2+кк
4/7
500 m
69,000 Евра
Šipka vpravo
1 соба во станбена зграда без надоместок за одржување, блиску до плажа, Сончев Брег
атрактивна локација атрактивна цена
22 m2
1+кк
2/4
450 m
35,200 Евра
Šipka vpravo
Наместен 1 соба, на еко локација, Шато морско ветре, Кошарица
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
33 m2
1+кк
1/2
2 000 m
30,000 Евра
Šipka vpravo
Прекрасна и целосно опремена 1 соба со поглед на море, Бјала
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
45 m2
1+кк
2/6
250 m
46,000 Евра
Šipka vpravo
Наместен 2 соби во близина на голф и море, Bojurets
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
46 m2
2+кк
1/4
2 000 m
31,500 Евра
Šipka vpravo
Наместена мезонета со 3 соби со гаража, блиску до голф и море,
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
189 m2
3+кк
1/2
2 000 m
77,000 Евра
Šipka vpravo
3 соби на ексклузивна и атрактивна локација, на само 50 метри од брегот на морето, Голем, Албанија
на рати атрактивна локација атрактивна цена
73 m2
3+кк
2/5
50 m
112,250 Евра
Šipka vpravo
2 соби на ексклузивна и атрактивна локација, на само 50 метри од брегот на морето, Голем, Албанија
на рати атрактивна локација атрактивна цена
63 m2
2+кк
3/5
50 m
97,550 Евра
Šipka vpravo
Луксузно студио со поглед на море по одлична цена
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна цена
43 m2
1+кк
2/2
300 m
125,000 Евра
Šipka vpravo
75 m2
3+кк
2/5
350 m
160,000 Евра
Šipka vpravo
3 соби со поглед на базен во комплексот Privilege Fort Beach, Sveti Vlas
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
108 m2
3+кк
2/5
30 m
85,000 Евра
Šipka vpravo
Комплетно опремени 2 соби во прва линија, поволна цена, прекрасен комплекс
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
77 m2
2+кк
4/5
100 m
65,000 Евра 80,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби, со поглед на море, прва линија, девица природа, Поморие
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
62 m2
2+кк
3/4
50 m
72,000 Евра
Šipka vpravo
Опремени 3 соби со загарантиран принос од 7% по одлична цена
поглед на море атрактивна локација атрактивна цена
90 m2
3+кк
2/4
5 000 m
135,000 Евра
Šipka vpravo
Наместен стан со балкон, Будва
атрактивна локација

Наместен стан со балкон, Будва

Budva, Црна Гора – ID 12911