Вила со три бањи и базен во Пафос, одлична цена и услови

Pafos, Кипар – ID 8994
490,000 Евра
Површина 212 m2
Достапно 4+1
Море 7 000 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Врвна инвестиција, потенцијал од 4000 евра месечно. Идеален за долгорочно изнајмување или краткорочно изнајмување на туристи. Пафос е туристички центар на островот и моментално многу потенцијално место за инвестирање. Во градот во моментов се градат два американски универзитети, а кириите се зголемени. Има неколку светски познати голф клубови, а аеродромот е оддалечен само 30 минути од нашите проекти. На лице место имаме претставник од Чешка.

Потенцијалот за изнајмување на оваа вила е најмалку 3000 евра месечно.

Имаме официјални броеви, слободно контактирајте не.

Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате недвижен имот во Кипар директно од инвеститорот, дали би сакале чешки претставник на локацијата? Вие сте на вистинското место. Веќе 10 години сме ваш претставник покрај море во различни земји низ светот. Ние самите поседуваме имоти на овие дестинации и совршено го познаваме локалниот пазар.

Ова е европскиот дел на островот, на само 25 минути од аеродромот во Пафос. Вилата 3+1 има три бањи и базен, како и гаража, големината на земјиштето е 270м2. Светски познатиот голф клуб е во близина. Можеме да советуваме и за хипотека на лице место. Инвеститорот ги користи материјалите со најдобар квалитет во регионот и прифаќа крипто плаќања!

Бидејќи се работи за помала семејна компанија, цените се многу подобри од конкуренцијата, а квалитетот е повисок. Уверете се сами за време на инвестициската турнеја, каде што цело време ќе го имате вашиот делегат што зборува чешки.

Ова се спектакуларни модерни вили со сиот луксуз што може да ви треба. Атрактивен модерен дизајн фокусиран на модерното отворено живеење.

Овие ексклузивни вили со 4 и 3 спални соби1qmi со вкупна покриена површина од 170 m² и 154 m² и парцели од 270 m² ја комбинираат просторноста и приватноста што му се потребни на едно семејство. Вилите се дизајнирани со извонредни детали за завршна обработка и најдобри градежни материјали во својата класа за да обезбедат енергетски ефикасен дом, а сепак навистина елегантен и уникатен!

Друга предност на вилата е нејзината локација, бидејќи се наоѓа во тивката и развиена област Конија, со лесен пристап до автопатот и центарот на Пафос.

Локацијата на овие вили е идеална и нуди одличен пристап до градот, брегот, автопатот, аеродромот и најпопуларното меѓународно училиште во Пафос. Самото село нуди добри граѓански удобности, вклучувајќи неколку гостилници, банка, пекара, основно училиште и градинка, продавници и две цркви.

Детали за имотот:

Големина на парцела: 270

Топлинска изолација: А

Спална соба: 3

Бањи: 3

Големина на имотот: 170

Растојанија:

Плажа: 6 км

Аеродром: 14 км

Училиште: 6 минути

Центар на градот: 3 км

Својства:

Камени подови

Грохе санитарна опрема

Паметен дом

Модерен дизајн

Поглед на море

Блиску до автопатот и центарот на градот

Приватен базен со тераса

Топлинска изолација

Подно греење и VRV клима

Тивка област

Во близина на Меѓународното училиште во Пафос

Потенцијална инвестиција за изнајмување

Одлична инвестиција или за долгорочно изнајмување

Погоден за постојан престој во Кипар

број на спратови
2
Достапно
4+1
Поглед на море
Да
Површина
212 m2
Плац
270 m2
Корисна површина
205 m2
Тераса
39 m2
Балкон
Да
Гаража
Да
Базен
Да
Градежна површина
212 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
100 m
Доктор
150 m
Кафетерија
360 m
Ресторант
120 m
Бар
270 m
Училиште/градинка
90 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00