Убави 2 соби во елитниот комплекс Dawn Park на Сончевиот брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 9330
46,700 Евра
Површина 39 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/6
Море 800 m
услуга 670 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба 2-собен стан, кој се наоѓа на приземје од шест ката во приватниот комплекс Dawn Park, на Сончев Брег, Бугарија. Вкупната површина е 39,4 м2. Распоредот е дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет. Одличен комплекс и квалитетен имот во совршена состојба. Препорачуваме!

Плажата е оддалечена 10 минути пешачење (800 метри). Комплексот се наоѓа во една од најдобрите области на одморалиштето, изграден е во 2009 година и е популарно место за одмор и рекреација. Целата инфраструктура на одморалиштето е на непосредна близина. Просторот е ограден, пристапен со електронски чипови. Особено погоден за постојан престој. Комплексот располага со голем надворешен базен за возрасни, џакузи, кревети за масажа под вода, бар покрај базен, детски базен, детско игралиште, ресторан во медитерански стил со 120 седишта и пространа тераса со поглед на базен, лоби бар, продавница, масажи, 24 часа дневно. прием во летната сезона, канцеларија и паркинг. Во околината има детски клуб, кој нуди забава за децата. Сите сопственици имаат пристап до бесплатен базен за возрасни, детски базен, топла када, кревети за подводна масажа, бар на отворено, лежалки и чадори. Комплексот Dawn Park е модерен комплекс кој импресионира со својот модерен дизајн, квалитетна градба и пријатна атмосфера!

Надоместокот за одржување е 670 евра годишно, а фондот за поправка е 57,30 евра годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Спрат
1
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
39 m2
Корисна површина
32.29 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
130 m
Доктор
440 m
Кафетерија
300 m
Ресторант
180 m
Бар
270 m
Училиште/градинка
920 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00