стан со пет спални, погоден за издавање, во централниот дел на градот Равда

Ravda, Бугарија – ID 7281
74,000 Евра
Површина 143 m2
Достапно 5+кк
Спрат 1/6
Море 250 m
услуга 130 Евра За година
Состојба Готово

Нудиме простран стан со пет спални со површина од 143м2, сместен на приземје од шест ката, во приватниот комплекс Омега, во Равда, Бугарија. Во цената е вклучен мебел и опрема. Распоредот е влезен хол, спална соба со мијалници, туш кабини и тоалети.

Комплексот во кој се наоѓа станот се наоѓа во централниот дел на одморалиштето Равда, на само 250 метри од плажата, во мирна улица. На три минути пешачење од хотелот има супермаркет, мрежа на продавници и услуги, главната улица на градот, автобуска станица, ресторани и сите граѓански погодности.

Сопствениците и нивните гости се достапни во комплексот:

дизајнер, уреден простор, богато зеленило

простран двор со градина и белведер;

базен;

внатрешен базен

пријатни области за рекреација;

игралиште;

прием

управување со недвижен имот

СПА центар

Фитнес

Детско катче

игра соба - билијард, шах, пикадо

целогодишно 24-часовно обезбедување

паркинг.

перење

На покривот на зградата се поставени соларни панели за загревање на водата.

Надоместокот за одржување е 130 евра годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.

Спрат
1
број на спратови
6
Достапно
5+кк
Површина
143 m2
Корисна површина
125 m2
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
690 m
Кафетерија
310 m
Ресторант
160 m
Бар
220 m
Училиште/градинка
570 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00