Совршени 2 соби во прва линија, врвна состојба, Privilege Fort Beach

Sveti vlas, Бугарија – ID 6344
80,000 Евра
Површина 75 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/4
Море 100 m
услуга 13 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово

Нудиме комплетно опремен 2-собен стан, површина на станот е 75,66 м2, сместен на третиот кат од четири ката во прекрасниот комплекс Privilege Fort во Свети Влас-Елените, Бугарија. Распоредот на станот е влезен хол, дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет и балкон. Во цената е вклучен мебел и опрема според моменталните фотографии. Стан идеален за изнајмување или користење преку целата година!

Комплексот нуди два отворени базени, тениско игралиште, обезбедување, одлични ресторани (одлични цени), супермаркет, интернет, уреден и уреден простор и овозможува изнајмување велосипеди и автомобили со дополнителен надомест. Во комплексот ќе најдете се што ви треба за удобен и релаксирачки одмор со вашето семејство! Совршено одржуван комплекс.

Комплекс во прва линија и во целогодишна работа. Надоместокот за одржување е 13,20 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Свети Влас е пријатен град во подножјето на Стара планина, 4 км од Сончев Брег. Растојанието од ова одморалиште е навистина мало. Нема да помине долго пред двата града да се поврзат благодарение на изградбата во многу посетуваната и популарна Сончева плажа. Локалитетот познат како Свети Влас има релативно интересна историја, но од туристички аспект сигурно се уште го чека својот подем. Одморалиштето Свети Влас се наоѓа на приближно 13 километри од градот Несебар, кој е познат и меѓу туристите и меѓу љубителите на интересни знаменитости. Свети Влас е потивко одморалиште без голема маса туристи. Плажите се тесни и помалку преполни отколку на Сончевиот брег.

Во градот можеме да сретнеме неколку помали плажи, и песочни и со камчиња. Морето овде е чисто, а влезовите во морето се постепени.

Плажата во Свети Влас гледа на југ. Песокот е фин, златен, но има и романтични камени плажи во областите. Уникатна комбинација на чист планински воздух, морска клима и прекрасна природа. Летните денови се карактеризираат со мирни утра и релативно свежи, неверојатно пријатни попладневни часови. Уникатна долга, топла и тивка есен. Температури од 15 степени се забележани во средината на декември во изминатите неколку години. Зимата овде не трае повеќе од еден месец. Идеален избор за употреба во текот на целата година, климата докажано многу добро придонесува за здравјето на луѓето.

Благодарение на фактот дека градот се наоѓа на падина, можете да го посетите пошумениот планински венец и да направите пријатна прошетка. Цените овде се многу поволни. Пријатното време во комбинација со влажниот морски воздух е идеално за секој кој сака да ужива во пријатен одмор во средина која секако не е толку преполна како брегот на Сонцето. За овие туристи, Свети Влас нуди пријатна алтернатива

Спрат
3
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Површина
75 m2
Корисна површина
66 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
70 m
Доктор
4 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
100 m
Бар
240 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00