Резиденција на отворено море, Бјала/Обзор, Бугарија, убаво живеење во близина на природата и плажата

Byala/Obzor, Бугарија – ID 12507
Во овој комплекс има уште 13 единици

Ви претставуваме прекрасни апартмани во нов, луксузен комплекс, лоциран на првата линија од морето на тивко и живописно место помеѓу одморалиштата Обзор и Бјала, во близина на борова шума.

Имате на располагање инфраструктура и удобност на висококвалитетен комплекс. За удобен престој има базен со простор за релаксација и лежалки, парк со скара, детско игралиште, бар на отворено, теретана со сауна и паркинг. Откако ќе го напуштите станот, можете да се опуштите во базенот и да уживате во коктел во барот на отворено. Одите малку подалеку по скалите покрај живописната карпа со борови дрвја - и се наоѓате на пространа песочна плажа со свои бесплатни лежалки и чадори, достапна само за жителите и гостите на комплексот. Патека води покрај морето за прошетка или утринско трчање на свеж воздух - одлично место за романтичарите и љубителите на здрав начин на живот. Чистиот морски воздух со тонови на четинари го исполнува телото со енергија веднаш штом ќе влезете во комплексот. Надоместокот за одржување е 18 €/м2 годишно + 150 евра годишно за електрична енергија во заедничките простории.

До комплексот може лесно да се стигне од аеродромите Варна и Бургас со трансфер, такси или редовни автобуси кои сообраќаат на секои 30 минути. Од аеродромите во Варна или Бургас, растојанието до комплексот е само 60 километри, а патувањето трае помалку од еден час. Можете да пристигнете во вашиот стан во секое погодно време и да уживате во зајдисонцето покрај морето со чаша вкусно локално вино. Во непосредна близина на комплексот се наоѓа хотел со четири ѕвезди со барови, ресторани, бањи, вода и спортска забава. Целата оваа инфраструктура може да ја користат жителите на околината. Целата урбана инфраструктура е на 3 минути возење од комплексот во одморалиштата Обзор и Бјала, каде што можете да најдете се што ви треба за удобен живот и одмор: продавници, кафулиња, ресторани, банкарски канцеларии, стадион, спортови на отворено, училиште. , градинка, аптеки, поликлиника итн. Доколку е потребно, друштвото за управување ќе ви помогне да го изнајмите станот во ваше отсуство. Заработете до 10% годишно од трошоците за домување годишно со изнајмување стан. За се ќе се погрижи друштвото за управување. Ќе можете да дојдете во вашиот стан кога ви одговара и во исто време да заработите дополнителни приходи со издавање на станот за остатокот од времето. Бјала е административен центар лоциран во централниот дел на бугарското крајбрежје помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 километри од аеродромот во Варна и 60 километри од аеродромот во Бургас. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење: продавници, банка, болница, училиште, пошта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, стадион и друго. Брегот се карактеризира со комбинација на морски доводи, плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е познат и по својот центар за производство на вино.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други. Тековната понуда за недвижнини можете да ја следите на нашата веб-страница.

Ние се грижиме за управување со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува.

Тимот МНМ

Единици во комплекс

1 спална соба, поглед на море, луксузен комплекс, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
45 m2
1+кк
2/5
150 m
68,000 Евра
Šipka vpravo
 Убави 2 соби со поглед на море, погодни за изнајмување, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
78 m2
2+кк
3/5
150 m
111,000 Евра
Šipka vpravo
Пространи 3 соби, поглед на море, 2 бањи, луксузен комплекс, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
116 m2
3+кк
3/5
150 m
186,000 Евра
Šipka vpravo
1 спална соба, поглед на море, луксузен комплекс, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
45 m2
1+кк
1/5
150 m
84,000 Евра
Šipka vpravo
Пространи 2 соби, поглед на море и борова шума, луксузен комплекс, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
74 m2
2+кк
4/5
150 m
121,500 Евра
Šipka vpravo
Прекрасни 2 соби со поглед на море, луксузен комплекс, прва линија, Бјала/ Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
78 m2
2+кк
2/5
150 m
99,000 Евра
Šipka vpravo
Нова 1 соба, со поглед на море, луксузен комплекс, прва линија, Бјала/ Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
36 m2
1+кк
3/5
150 m
55,250 Евра
Šipka vpravo
Фантастични комплетно опремени 2 соби, пространа веранда, поглед на море од целиот стан, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
70 m2
2+кк
1/4
150 m
156,500 Евра
Šipka vpravo
1 соба со директен поглед на море, прва линија, мирна локација, врвен комплекс, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
45 m2
1+кк
3/4
150 m
106,500 Евра
Šipka vpravo
Нови 2 соби во нов и луксузен комплекс, во близина на плажа, поглед на море, врвна цена, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
60 m2
2+кк
2/4
150 m
89,000 Евра
Šipka vpravo
Нови 2 соби со поглед на море од цел стан, прва линија, нов комплекс, во близина на море, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација попуст
57 m2
2+кк
3/4
150 m
100,000 Евра 110,000 Евра
Šipka vpravo
Нови 2 соби со поглед на море, 150м од песочна плажа, на прва линија, луксузен комплекс, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
60 m2
2+кк
3/4
150 m
96,000 Евра
Šipka vpravo
Нови 2 соби, поглед на море, луксузен комплекс, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
75 m2
2+кк
3/5
150 m
132,000 Евра
Šipka vpravo
 Убави 2 соби со поглед на море, погодни за изнајмување, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
78 m2
2+кк
3/5
150 m
111,000 Евра
Šipka vpravo
Нови 2 соби, директен поглед на море, луксузен комплекс, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
75 m2
2+кк
1/5
150 m
129,000 Евра
Šipka vpravo
 2 соби со директен поглед на море, одличен комплекс, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
75 m2
2+кк
2/5
150 m
152,000 Евра
Šipka vpravo
Пространа 2 спални соби, поглед на море, одличен комплекс, Бјала/Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
89 m2
2+кк
2/5
150 m
153,000 Евра
Šipka vpravo
Прекрасни 2 соби со поглед на море, луксузен комплекс, прва линија, Бјала/ Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
60 m2
2+кк
3/5
150 m
89,000 Евра
Šipka vpravo
Неверојатни 3 соби со поглед на море, 2 бањи, луксузен комплекс, прва линија, Бјала/ Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
97 m2
3+кк
4/5
150 m
147,000 Евра
Šipka vpravo

Единици во комплекс

Apartmán č. Podlaží Dispozice Cena Stav
A114 První 2+kk 156 500 Volný Rezervovat
A115 První 3+kk ---------- Prodáno
A116 První 3+kk ---------- Prodáno
A121 Druhé 2+kk ---------- Prodáno
A123 Druhé 2+kk ---------- Prodáno
A125 Druhé 2+kk ----------- Prodáno
A126 Druhé 2+kk ----------- Prodáno
A131 Třetí 2+kk ----------- Prodáno
A132 Třetí 1+kk ----------- Prodáno
A133 Třetí 2+kk ----------- Prodáno
A135 Třetí 3+kk ---------- Prodáno
A136 Třetí 3+kk ----------- Prodáno
A141 Čtvrté 3+kk ----------- Prodáno
A1-1 První 2+kk ----------- Prodáno
A1-5 První 2+kk ----------- Prodáno
A1-6 První 2+kk ----------- Prodáno
A2-1 Druhé 2+kk ---------- Prodáno
A2-2 Druhé 2+kk ----------- Prodáno
A2-3 Druhé 2+kk ----------- Prodáno
A2-4 Druhé 2+kk ----------- Prodáno
A2-5 Druhé 2+kk 153 000 Volný Rezervovat
A3-1 Třetí 2+kk 111 000 Volný Rezervovat
A3-2 Třetí 2+kk 89 000 Volný Rezervovat
A3-3 Třetí 3+kk 186 000 Volný Rezervovat
A3-4 Třetí 3+kk 132 000 Volný Rezervovat
A3-5 Třetí 2+kk ----------- Prodáno
A4-1 Čtvrté 3+kk 147 000 Volný Rezervovat
A4-2 Čtvrté 2+kk
A4-4 Čtvrté 2+kk ----------- Prodáno
b0-3 Přízemí 2+kk ----------- Prodáno
b0-4 Přízemí 2+kk ----------- Prodáno
b1-2 První 2+kk 129 000 Volný Rezervovat
b1-3 První 1+kk 84 000 Volný Rezervovat
b1-5 První 1+kk 56 500 Volný Rezervovat
b2-1 Druhé 2+kk 85 000 Volný Rezervovat
b2-2 Druhé 2+kk 152 000 Volný Rezervovat
b2-3 Druhé 1+kk ----------- Prodáno
b2-6 ----------- Prodáno
b3-3 Třetí 1+kk 106 500 Volný Rezervovat
b3-4 Třetí 1+kk ---------- Prodáno
b3-5 Třetí 1+kk ------------ Prodáno
b3-6 Třetí 1+kk ------------ Prodáno
b4-1 Čtvrté 2+kk ----------- Prodáno
b4-4 Čtvrté 1+kk ----------- Prodáno
Поглед на море
Да
Продавница
590 m
Доктор
130 m
Кафетерија
5 km
Ресторант
210 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
160 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00