пространи 4 соби, три бањи во хотелски проекти

Trikomo, Кипар – ID 9329
361,000 Евра
Површина 165 m2
Достапно 4+кк
Спрат 1/2
Море 400 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Не плаќате провизија за посредување кај нас. Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики. Следете ги нашите инвестициски тури на нашата веб-страница.

Ви претставуваме нов проект од водечки програмер во Кипар. Ова е проект од семеен тип, кој ќе се состои од четири дела. Во проектите веднаш наоѓаме четири базени, од кои едниот е затворен, два ресторани, кошарка, тениско игралиште, велнес, салон за убавина, продавници, фитнес и многу повеќе.

Во моментов во овој проект нудиме луксузен двокатен дуплекс 4 соби со три бањи. Станува збор за почетни цени, кои наскоро ќе се зголемуваат со секоја фаза од изградбата.

Под одредени услови, со оваа понуда можете да добиете 4% попуст на цената на имотот.

Депозит од 5.000 фунти

35% - прва уплата при потпишување на договорот

45% - рати до предавање на клучот

20% - по испорака на рата за 1 година

Клучни датуми на предавање: декември 2025 или мај 2026 година, во зависност од тоа која зграда ќе ја изберете.

Вклучено во цената:

- Подовите ќе бидат изработени од керамички плочки со димензии 60х120 см. Во спалната соба има паркет од 10 мм.

- Ќе се користи туш кабина со вградена миксер за туширање и туш кабина. Се користи брендот Hansgrohe или негов еквивалент.

- славините за басен ќе бидат брендови Hansgrohe или еквивалентни брендови. Мијалниците ќе бидат Bocci Milano од типот на полица или еквивалентни марки.

- Куките за крпи ќе бидат од брендот Bocci или еквивалент.

- Се користи загреана шина за пешкири.

- Во влажните површини на бањите ќе се поставува подно греење.

- Ќе се користи вграден резервоар за заштеда на вода, тоалет монтиран на ѕид и тенок капак на тоалетното седиште што полека се затвора. Се користи брендот Bocci или неговиот еквивалент.

- Во тоалетот/бањата ќе се користи механичка вентилација.

- Во кујната ќе се користат сребрени или црни фиоки.

- Контра топ и бекпшлеш ќе биде „Беленко“ Анхел Вајт.

Ќе се користат американски панелни врати.

- Кујнскиот мијалник ќе биде со димензии 50х40.

- Кран за мијалник ќе биде Hansgrohe или друга слична марка.

- Ќе се користи удобно двојно застаклување.

- Ќе се користат антрацитни алуминиумски прозорци.

- Вратите на кабинетот ќе бидат лизгачки и делумно пресликани.

- Ќе се користи делумен софит.

Дополнителни давачки: ДДВ, комунални мрежи, придонес во инфраструктура, правни услуги, дел од мебел и бела техника.

За вкупната цена и процедурата, не двоумете се да не контактирате.

Први ви понудивме можност да инвестирате во недвижен имот во странство. Ние сме една од малите компании на островот која ќе ви ги обезбеди сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот. Внимателно изберете го партнерот, тоа ќе ви заштеди многу време и пари.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
165 m2
Корисна површина
150 m2
Тераса
30 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
3 km
Доктор
10 km
Кафетерија
250 m
Ресторант
350 m
Бар
420 m
Училиште/градинка
7 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00