Простран двособен стан со панорамски поглед на море, луксузен комплекс, Бјала

Byala, Бугарија – ID 2857
93,000 Евра
Површина 103 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/4
Море 50 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово

Ви нудиме простран еднособен стан, кој се наоѓа на прва линија во луксузен станбен комплекс во мирниот и живописен приморски град Бјала. Станот се наоѓа на четврти кат и се состои од влезен хол, пространа дневна со кујна и трпезарија, пространа спална соба, бања, посебен тоалет и пространа тераса со пристап од двете соби. Од сите прозорци на станот и од терасата има прекрасен поглед на морето. Корисната површина на станот е 81 м2, а вкупната површина е 103 м2. Станот се продава со мебел и бела техника. Во него удобно се сместени 4 лица. Апартманскиот комплекс во кој се наоѓа станот е добро одржуван и ги има следните удобности: два базени за возрасни и деца, простор за релаксација со лежалки и чадори, теретана, соба за игри, конференциска сала. Во зградата има лифт. Надоместокот за одржување е 10 евра по м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други. Тековната понуда за недвижности можете да ја следите на нашата веб-страница.

Бјала е административен центар лоциран во централниот дел на бугарското крајбрежје помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 километри од аеродромот во Варна и 60 километри од аеродромот во Бургас. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење: продавници, банка, болница, училиште, пошта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, стадион и друго. Брегот се карактеризира со комбинација на морски доводи, плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е познат и по својот центар за производство на вино.

Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
103 m2
Корисна површина
81 m2
Тераса
Да
Продавница
330 m
Доктор
220 m
Кафетерија
5 km
Ресторант
80 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
90 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00