Прекрасни 3 соби со поглед на море од целиот стан, погодна локација, сопствен паркинг простор, Бјала

Byala, Бугарија – ID 4671
135,000 Евра
Површина 120 m2
Достапно 3+кк
Спрат 4/4
Море 800 m
услуга 1 Евра За година
Состојба Готово

Ви нудиме совршен стан со 3 соби лоциран во централниот дел на мирниот приморски град Бјала - на непосредна близина на целата градска инфраструктура: градско собрание, училиште, градинка, пошта, продавници итн. Станот се наоѓа на четврти кат од четири, се состои од влезен хол, пространа и светла дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби, пространа бања со тоалет (со прозорец за природно проветрување) и две пространи тераси со убава поглед на морето. Поглед на море се гледа и од прозорците на станот и од терасата. Корисната површина на станот е 108 м2, вкупната површина е 120 м2. Станот е комплетно наместен и подготвен за вселување. Станот вклучува визба и паркинг во подземна гаража. Југоисточната и југозападната изложеност на станот дава одлична можност да се восхитувате на прекрасното море, живописните изгрејсонце и месечевата светлина во ноќната тишина. Во зградата има лифт. Централната плажа е на непосредна близина од зградата (10 минути пешачење). Погодна локација за целогодишно живеење во централниот дел на градот со поглед на морето! Видео од станот на нашата веб-страница.

Нема надомест за одржување. За сите прашања поврзани со одржувањето на заедничките простории се одлучува на годишното собрание на сопствениците на станови во зградата.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Бјала е административен центар лоциран во централниот дел на бугарското крајбрежје помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 километри од аеродромот во Варна и 60 километри од аеродромот во Бургас. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење: продавници, банка, болница, училиште, пошта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, стадион и друго. Брегот се карактеризира со комбинација на морски доводи, плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е познат и по својот центар за производство на вино.

Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
120 m2
Корисна површина
108 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
330 m
Доктор
220 m
Кафетерија
5 km
Ресторант
80 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
90 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00