Прекрасни 3 соби со голема тераса и поглед на море, Thalasse

Bafra , Кипар – ID 7539
209,000 Евра
Површина 80 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/3
Состојба Готово

Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Барате имот во Кипар? Вие сте на вистинското место. Ние ќе ви помогнеме да се заљубите во бисерот на Средоземното Море, Кипар.

Нудиме совршени 3 соби, со површина од 75 м2 + тераса од 42,5 м2 со поглед на море. Станот е подготвен за вселување.

Сè е вклучено во цената, вклучително и правни услуги од нашиот адвокат на лице место. Така, новиот сопственик ќе го плати само данокот за пренос на имот на новиот сопственик, контактирајте го брокерот за целокупната процедура.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Спрат
1
број на спратови
3
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
80 m2
Корисна површина
75 m2
Тераса
42.4 m2
Паркинг
Да
Продавница
30 km
Доктор
31 km
Кафетерија
26 km
Ресторант
24 km
Бар
26 km
Училиште/градинка
26 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00