Прекрасна комплетно опремена 2+1 150 m од море

Esentepe, Кипар – ID 7973
155,000 Евра
Површина 78 m2
Достапно 2+1
Спрат 2/2
Море 150 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ние сме на лице место и можеме да ги понудиме сите потенцијални проекти на островот. Ние ќе ви помогнеме да се заљубите во бисерот на Средоземното Море, Кипар.

Овој стан од 2+1 го нудиме на продажба во Татлис по одлична цена.

Станува збор за комплетно опремен стан. Станот има тераса на покривот од 16 метри и балкон од 6 метри.

Ние не одиме во просториите:

4 базени (1 внатрешен зимски базен)

Теретана

СПА

ресторани и други објекти

Станот се наоѓа на само 150м од прекрасното крајбрежје.

Овде нема опција за плаќање на рати. Сè е вклучено во цената, вклучително и правни услуги од нашиот адвокат. Новиот сопственик ќе плаќа само данок на пренос на недвижен имот. Контактирајте го брокерот за целокупната процедура.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
2+1
Поглед на море
Да
Површина
78 m2
Корисна површина
75 m2
Тераса
16 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Подрум
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
360 m
Доктор
9 km
Кафетерија
7 km
Ресторант
240 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00