Опремени 3 соби со загарантиран принос од 7% по одлична цена

Larnaca, Кипар – ID 12912
135,000 Евра
Површина 90 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/4
Море 5 000 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Инвестициски информации Како функционира?

Месечен приход: 788 €
Годишен приход: 7.0%

Апартмани во Терсефану, Ларнака

Вкупен број на станови: 58

Инвеститорот нуди 7% гарантирано враќање за првите три години. Во цената се вклучени апсолутно сите даноци, опрема и приклучоци.

Блок А: 37 единици

Блок Б: 6 единици

Блок C: 15 единици

Видови на станови:

Студио

Апартмани со 1 спална соба

Апартмани со 2 спални соби

Опрема:

Изготвени имотни листови за секоја единица

Комплетно наместен со апарати и опрема

Заеднички базен

1 паркинг место за секој стан

Локација:

Проектот се наоѓа во мирното село Терсефану, Ларнака, и опфаќа три станбени блокови со вкупно 58 апартмани. Жителите уживаат во идеалната комбинација на спокојство и пристапност, со само неколку минути од центарот на градот Ларнака, недопрените плажи, меѓународниот аеродром Ларнака и плажата Мекензи.

Овој проект нуди одлична можност за оние кои бараат удобно живеење на мирна локација со одличен пристап до урбаните и природните убавини на Ларнака.

Ние се грижиме за управувањето со имотот и изнајмувањето од почеток до крај.

Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
90 m2
Корисна површина
65 m2
Тераса
25 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Подрум
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина

Слични понуди

Прикажи ги сите слични понуди

Студио 1 соба со балкон

Sveti Vlas, Бугарија – ID P444

42 m2
1+кк
350 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo
78 m2
3+кк
40 m
од 77 Евра За ден
Šipka vpravo

Вила Романа

Elenite, Бугарија – ID P411

108 m2
3+1
700 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00