Одлични 3+kk за инвестиција

Alsancak, Кипар – ID 7625
138,000 Евра
Површина 80 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/4
Море 1 500 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Одлична инвестициска понуда. Се продава 3+кк во комплексот во Алшањак. Во станот живеат не-господа. Веднаш почнувате да заработувате.

Површина 80м2

Приземје

Комплексот ги има следните услуги на располагање:

- базен,

- игралиште

- комерцијални простории

Станот има:

- Мебел

- јадења

- Апарати за Домаќинство

- Интернет конекција

Во близина има голем супермаркет и автобуска станица. Има минибуси од Лапта до Акапулко, не е проблем да се стигне до туристичкиот град со знаменитостите на Киренија.

Целосно подготвен за вселување. Во станот има станари.

Соседите се супер.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Спрат
1
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Површина
80 m2
Корисна површина
75 m2
Тераса
10 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
450 m
Доктор
6 km
Кафетерија
330 m
Ресторант
300 m
Бар
310 m
Училиште/градинка
540 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00