Нови 2 соби, поглед на море, пространа тераса, погоден за издавање, Бјала

Byala, Бугарија – ID 5325
73,000 Евра
Површина 73 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/5
Море 450 m
услуга 13 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово

Нудиме одлични 2 соби, изградената површина на станот е 60 м2, вкупната површина е 73 м2. Станот се наоѓа на вториот кат од пет ката, во затворен комплекс лоциран во живописната јужна област „Чајка“ на мирниот крајбрежен град Бјала, Бугарија. Станот се наоѓа на 450 метри од песочната плажа и пристаништето, како и ресторанот „Чајка“ со прекрасен поглед на морскиот залив. Распоред: влезен хол, пространа дневна со кујна и трпезарија, спална соба, бања со тоалет и пространа тераса со поглед на морето и внатрешниот простор на комплексот со многу зеленило. Станот вклучува подрумска кабина со површина од 5 м2. Станот се продава наместен и опремен.

Во оградениот простор на комплексот, вие и вашите гости имате на располагање: 2 базени, простор за рекреација со лежалки и чадори, ресторан, паркинг, минимаркет, теретана, соба за масажа, детска игралиште и многу зеленило.

Надоместокот за одржување е 13 €/м2 годишно.

Одличен стан, подготвен за вселување, погоден и за семеен одмор и за изнајмување!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Бјала е административен центар лоциран во централниот дел на бугарското крајбрежје помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 километри од аеродромот во Варна и 60 километри од аеродромот во Бургас. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење: продавници, банка, болница, училиште, пошта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, стадион и друго. Брегот се карактеризира со комбинација на морски доводи, плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е познат и по својот центар за производство на вино.

Спрат
2
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
73 m2
Корисна површина
60 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
2 km
Доктор
3 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
270 m
Бар
830 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00