Наместен мезонета 2 соби во близина на плажа, паркинг простор, Царево

Carevo, Бугарија – ID 6512
86,000 Евра
Површина 92 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/5
Море 200 m
услуга 5 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово

Нудиме прекрасна мезонета со 2 соби, со големина од 92 м2, сместена на четврти и петти кат во комплексот Нестинарка во Царево, Бугарија. Распоред: пространа дневна со кујна, спална соба, две купатила со тоалети и тераса. Станот е погоден и за целогодишно живеење и за инвестирање. Се продава комплетно наместен според моменталните фотографии. Станот се наоѓа на прекрасна локација во близина на плажата Нестинарка во градот Царево. Следниве содржини се достапни за вас и вашите гости во комплексот: базен, простор за релаксација, градина и паркинг. Надоместокот за одржување е 5 €/м2 годишно.

Коруната се искачи на најсилното ниво против еврото во последните 11 години! Купувањето недвижен имот за евра никогаш не било и нема да биде поповолно!

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Царево е град во југоисточна Бугарија. Се наоѓа во регионот Бургас, во општина Царево, чие седиште е. Тоа е добро познато одморалиште на јужниот бугарски брег на Црното Море. Тука живеат над 6.000 жители. Во минатото е познат под името Мичурин. Градот се наоѓа на брегот на Црното Море, 70 километри југоисточно од градот Бургас. Лежи на два полуострови, додека постариот дел - областа Василико на југ, лежи на истоимениот полуостров, на чиј крај излегува Кејп Кастро. Јужно од градот, од планинскиот венец Странџа се издига планината Папија (502 мнв).

Климата во градот е блага, преоден тип, под влијание на морето. Просечната годишна температура е 13,1 °C, вкупните годишни врнежи се 655 mm.

Спрат
4
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
92 m2
Корисна површина
80 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
130 m
Доктор
2 km
Кафетерија
80 m
Ресторант
110 m
Бар
220 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00